Блог Новини ФСТУ

Академія СКУ

Денис Цветинович
2 Гру 2018

24-25 листопада в Олімпійському центрі “Конча Заспа”, що у Києві, відбулась Академія Спортивного комітету України. У роботі Академії взяли участь представники кількох федерацій з неолімпійських видів спорту, серед яких була представлена й ФСТУ. Від нашої федерації делегованими були Марина Дерій та Владислав Лук’янов (Полтавська ОФСТ), Василь Зігунов (Сумська ОФСТ), Сергій Андрущенко (Київська МФСТ) та Денис Цветинович (Тернопільська ОФСТ). Лектором Академії був Андрій Боляк, а керував роботою віце-президент СКУ Олександр Брикульський.

46519656_657589554642660_8468196763356889088_n

Академія створюється з метою допомогти федераціями створити власні школи підготовки тренерів з неолімпійських видів спорту і організувати навчально-тренувальний процес. Така потреба дедалі гостріше постає перед спортивною спільнотою, адже ВУЗи України не мають програм і спеціалізацій саме з неолімпійських видів.

IMG_20181124_164041

Першочерговим завданням є розробка відповідних навчальних програм, поділених на 4 кваліфікаційних рівні: D – асистент тренера, C – тренер-інструктор, B – тренер, A – старший тренер. Сутності й методиці розробки цих програм була присвячена левова частка роботи Академії. Учасники мали нагоду ознайомитись із ідеєю лектора, а також зайнятись аналізом та побудовою частини програми рівня D.

IMG_20181125_133134

Окрім нормативної складової, навчальний процес повинен опиратись на найкращі сучасні методи. Деякі з них мали нагоду випробувати на собі учасники Академії. Було розглянуто кілька ключових концепцій в сучасному навчанні та як їх можна застосовувати при підготовці кваліфікованих тренерів.

Щиро дякуємо організаторам та чудовому лектору за натхненну роботу. Перед нами лежить довга дорога кропіткої праці, результатом якої стануть школи вищої майстерності тренерів, а відтак і результати спортсменів зі спортивного туризму!

1 коментар Додати коментар

  • А наші хлопці додають жару – видно як Василь Зігунов та Денис Цветинович, користуючись нагодою, діляться своїм досвідом. Всім дякую за роботу.

Залишити коментар