Блог Новини ФСТУ

Виклик на змагання з велосипедного спортивного туризму

Надія Сичова
15 Лип 2020

З 10 по 13 вересня 2020 року  в с. Білосарайська Коса Мангушського району Донецької області заплановано проводення змагань за Кубок України з велосипедного туризму. Затверджений Регламент змагань за посиланням – Регламент КУ велосипедний

Змагання особисто-команді, проводяться відповідно до Правил змагань зі спортивного  туризму на дистанціях ІІ, ІІІ та ІV класу: “Комплексна дистанція” – (“Фігурне водіння велосипеду”, “Тріал”, “Велокрос”); “Велоралі”.

Просимо попередньо розглянути на місцях про готовність ваших команд брати участь у змаганнях за умови виконання командами протиепідемічних заходів, передбачених постановою Кабінету Міністрів України № 392 від 20 травня 2020 р. “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами).

Зазначаємо, що при організації змагань забезпечується відсутність скупчення людей: змагання зі спортивного туризму проводяться в польових умовах серед команд до 8 осіб, без глядачів, при цьому при проходження учасниками дистанцій відсутній контакт з іншими учасниками та суддями. Робочі місця суддів та обслуговуючого персоналу знаходяться не менше ніж 1,5 м одне від одного та від учасників. Спортсмени та судді розміщуються в польових умовах. Всі спортсмени та судді повинні бути забезпечені засобами індивідуального захисту та антисептичними засобами.

 

 

Залишити коментар