Блог Новини ФСТУ

Всеукраїнський Симпозіум “Безпека спортивних заходів в Україні”

Надія Сичова
20 Сер 2020

Федерація спортивного туризму України взяла участь в роботі  Всеукраїнського Симпозіуму «Безпека спортивних заходів», який проходив в м. Києві  08 серпня 2020 р. В роботі Симпозіуму прийняли участь біля 30 учасників – організаторів спортивних заходів України, а також представники Загонів Швидкого Реагування Товариства Червоного Хреста України, Кафедри загальної хірургії №2 Національного Медичного Університету  ім. О.О. Богомольця, Національної Академії Управління, Національного Авіаційного Університету, ГО «Мотохелп»,  Київської аварійно-рятувальної служби та інші.

Обговорювався стан безпеки масових спортивних заходів в Україні. Її рівень, достатність та повнота на сьогоднішній день. Проблеми безпеки спортивних заходів. Потреба в Україні у загальновизнаних, європейського рівня стандартів забезпечення безпеки спортивних заходів  з урахуванням їх специфіки. Існуючи проблеми юридичні, фінансові та репутаційні ризики для організаторів спортивних заходів.

Учасники симпозіуму погодили напрямки шляху створення стандартів забезпечення безпеки в Україні сумісними із відповідними стандартами Європи з врахуванням юридичної, медичної, та пошуково-рятувальної складових.

В майбутньому планується проведення координаційних семінарів компетентних спеціалістів в напрямку реалізації завдань на шляху створення в Україні стандартів безпеки спортивних змагань.

В. Іванов

Залишити коментар