Блог Новини ФСТУ

Вітання Майстрам спорту України

Надія Сичова
22 Чер 2018

Вітаємо наших спортсменів, яким присвоєне звання Майстер спорту України відповідно Наказу Мінмолодьспорту від 12.06.2018 р за №2694:

ВИНОКУРА Максима Миколайовича – Львівська область. Норматив виконаний за І місце на одній з дистанцій ЧУ з гірського спортивного туризму (командний) 2016 року (25-28 червня, м. Запоріжжя, острів Хортиця) та участь у туристському спортивному поході ІУ категорії складності (2017 рік, Грузія, керівник походу Галимов Т. О., до того ж похід брав участь у заключному етапі ЧУ з туристських спортивних походів 2017 р. – ІІІ місце). Підготовка самостійна.

МОВЧАНА Дмитра Миколайовича – Хмельницька область. Норматив виконаний за участь в ЧУ з туристських спортивних походах з водного туризму. Спростмен підготовлений тренером Ващуком Д. П.

РОПІНА Сергія Олександровича, НИКОНОРЕНКО Руслану Ігоревну, СИДОРЧУК Ганну Сергіївну – Харківська область. Норматив виконаний за І місце в ЧУ з туристських споривних походів (суддівство звітів за 2017 рік). Спортсменки підготовлені тренером Ропіним С. О.

Бажаємо здоров’я, успіхів у спорті, цікавих маршрутів.

 

 

Залишити коментар