Блог Змагання

Вітаємо, друзі туристи, з відкриттям сезону з водного туризму!

Надія Сичова
27 Бер 2019

Сезон змагань розпочався яскравими та позитивними враженнями у більш ніж 200-от туристів-спортсменів на змаганнях Кубку України з водного туризму «Карпатське ралі-2019».DSCF2711_thumb За більш ніж 15-ти річну історію всеукраїнських змагань, що традиційно проводяться у мальовничому і затишному куточку, урочище Шандра, на річках Свіча та Мізунка, що поруч Вигоди, Долинського р-ну Івано-Франківщини вони набули вагомого статусу і авторитету в Україні та сприяли вихованню не однієї сотні кваліфікованих  спортсменів. Продемонстрований на змагальних дистанціях відчутний приріст рівня технічної і тактичної майстерності туристів безумовно загострював конкуренцію.

Завдяки послідовній підтримці Міністерства молоді та спорту та роботі ФСТУ дані змагання щовесни допомагають чисельним командам, з багатьох регіонів нашої держави, розпочати активну підготовку до Чемпіонату України та спортивних походів і мандрівок.

Цього року за максимально сприятливої сонячної погоди на старт вийшли понад 114 спортсменів, одне з найчисельніших представництв, із 7 областей України: Львівської, Чернівецької, Тернопільської, Івано-Франківської, Полтавської, Хмельницької та міста Києва які розташувались у наметовому містечку.

DSCF2805_thumb

Кубок України прийняв: 9 повних команд, 4 неповних та 10 особистих екіпажів, а також двох спортсменів із Республіки Польща (катамаран С-2). Спортсмени традиційно змагались  на дистанціях «Ралі» та «Спринт» 4 класу, долаючи перекати, шевери, бочки, зливи пороги, найскладніший з яких виявився «Кривуля». Адже за помірної кількості води третина екіпажів перевертались та втрачали весла і плавзасоби.54525458_2320447908199285_1319915678525816832_nУчасники та організатори змагань впевнено себе почували у бурхливій, водній стихії за підтримки Львівських та Ів.-Франківських рятувальників, підрозділів ДСНСУ які оперативно надавали допомогу та забезпечували безпеку змагань.

DSCF3082_thumb

DSCF3140_thumb

DSCF3293_thumb

Федерація та суддівська колегія висловлює повагу Долинській районній раді, центру ФЗН «Спорт для всіх» за забезпечення усіх призерів та переможців, в особистому заліку, кубками, медалями та грамотами. Традиційно Долинська РДА долучила до організації змагань відділи: Молоді та спорту та Інвестицій і туризму, а також організували медичне забезпечення та місцеве лісництво яке надало деревину для багаття туристам.

На глибоке переконання організаторів змагань, тренерів та представників команд саме такі масові туристсько-спортивні заходи здатні розвивати молодь, пропагувати здоровий спосіб життя, формувати інтерес до систематичних занять спортивним туризмом,  фізичною культурою та спортом.

Результати загальнокомандного заліку:

1м. – Львівська ОФСТ-1 «Манівці-ГОРС»

2м. – Львівська ОФСТ

3м. – Тернопільська ОФСТ

Протоколи змагань на вкладці Календарь заходів Протоколи

 

Головний суддя змагань – СНК Тарас Блистів

1 коментар Додати коментар

  • Сезон у “водників” повинен бути вдалим. Попереду – чемпіонат України з водного туризму. А саме головне – походи! Це – серединка в кавуні водного спортивного туризму. Хай щастить.

Залишити коментар