Блог Змагання

В Голосіївському парку м. Києва відбулися змагання з велосипедного, водного та пішохідного туризму серед школярів та студентів

З 16 по 19 травня на мальовничих галявинах природньої первозданності Голосіївського національного природнього парку, що в м. Києві, відбулися змагання серед школярів та студентів з велосипедного, водного та пішохідного туризму. Змагання проведені Комітетом фізичного виховання та спорту МОНУ та Федерацією у відповідності до Єдиного календарного плану фізкультурно оздоровчих та спортивних заходів України на 2019.

На урочистому відкритті голова Київської міської філії КФВС МОНУ Бобровник С. І. відзначив важливість змагань серед школярів та студентів, був вражений кількістю учасників змагань, умовами проведення та дистанціями змагань. Підкреслив важливість для розвитку молоді саме спортивного туризму.

На змаганнях розіграні комплекти нагород серед дистанцій пішохідного, водного та велосипедного туризму. Змагання проводилися по окремим Регламентам з кожного виду спортивного туризму.

20190519_164719

Всього взяли участь спортсмени з 4-х регіонів України – це м. Київ, Київська область, Хмельницька область та Вінницька область.

Першими, майже на усіх дистанціях, були спортсмени міста Києва. Гарний результат на водних дистанціях показали школярі з Київської області (м. Переяслав-Хмельницький, тренер Танащук Віктор), посівши перше місце, а студенти з Хмельниччини – на четвертому місці.

IMG-4ec5abca44413dcd80a94d2547a6cb00-V Змагання на водних дистанціях, які були прокладені на Дідорівських ставках

IMG_3521

Змагання на пішохідних дистанціях

20190517_132324

Змагання на велосипедних дистанціях

Велика подяка президенту Київської міської ФСТ Рудєву Ігорю Миколайовичу, за ініциативи якого здійснені ці важливі для Федерації змагання. Дякуючи ентузіазму головних суддів Сиротенко Наталлі (велосипедний туризм), Панчук Олені (водний туризм) та Рудєву Ігорю (пішохідний туризм) прокладені цікаві дистанції  для змагань.

2 комментарі(в) Додати коментар

 • “Першими, майже на усіх дистанціях, були спортсмени міста Києва. Гарний результат на водних дистанціях показали школярі з Київської області (м. Переяслав-Хмельницький, тренер Танащук Віктор), посівши перше місце, а студенти з Хмельниччини – на четвертому місці.”

  Що означає першими на всіх дистанціях? мало того, що організувати змагання у Вас нормально не вийшло, так ще й описати нормально про змагання Ви теж не можете… Позор…
  В пішохідному туризмі: перше місце заняла команда ВТК Меридіан з міста Вінниці, ставши першою на довгій дистанції та 2 на дистанції смуга перешкод… як Ви хочете організовувати змагання, якщо Ви пишете тільки про свої команди… просто немає слів….І ще для особливо уважних, перший студентський Чемпіонат України вже проходив у Білій Церкві в 2010 році, це по факту 2 чемпіонат серед студентів з пішохідного туризму.
  Представник команди з м. Вінниці, Голуб П.В.

 • Жалкую, що не мав можливості бути присутнім на змаганнях.
  Цікавлять протоколи по всіх дистанціях.
  Де можна ознайомитись?
  Андрій Куцевалов. м. Буча

Залишити коментар