Блог Новини ФСТУ

В Кропивницькому завершився чемпіонат України з пішохідного туризму серед юнаків

Надія Сичова
14 Вер 2020

З 9 вересня по 14 вересня в Кропивницькому вирували змагання з пішохідного туризму серед юнаків. На змагання зібралися спортсмени з 6 регіонів України (7 команд): Вінницька, Дніпропетровська, Київська. Кіровоградська, Миколаївська області та місто Київ.

Учасники чемпіонату змагалися на дистанціях четвертого класу. На короткій дистанції «Смуга перешкод» команди долали етапи: підйом по схилу, переправа по мотузці з перилами, виготовлення кокону, переправа по навісній переправі, крутопохила переправа, підйом по схилу, спуск по вертикальних перилах та спуск потерпілого, підйом по скельній ділянці. Призерами стали команди – Вінницької області, міста Київ (УДЦНПВКТУМ) та Миколаївської області.IMG_5376_thumb

На довгій дистанції «Крос-похід», довжиною 8,3 км, учасникам крім орієнтування по спортивній карті необхідно було подолати складні технічні етапи: спуск по схилу, підйом по схилу, траверс скельної ділянки, переправа по мотузці через річку, навісна переправа через річку та яр, переправа по колоді через річку. Призерами стали команди міста Києва (УДЦНПВКТУМ),  збірна м. Києва та Миколаївської області.IMG_5486_thumb

У загальному заліку перемогу здобули юні туристи команди Києва (УДЦНПВКТУМ), друге місце посіли спортсмени Вінницької області, третє – збірна команда м.Києва. Переможці та призери змагань отримали кубки, медалі, дипломи федерації спортивного туризму та подарунки від спонсорів чемпіонату.IMG_5575_thumb

Федерація спортивного туризму України висловлює свою повагу й подяку Кіровоградському обласному центру  туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді всій суддівській колегії за самовіддану працю й підготовку змагань.
Також  вдячні спортсменам та їхнім батькам, тренерам, які змогли в час, коли вирує короновірус, зробити спортивне свято.