Завершальні змагання 2018 року

Надія Сичова
16 Гру 2018

Завершені змагання 2018 року.

На Львівщині  з 13 по 16 грудня змагалися спортсмени  на особистому чемпіонаті з лижного туризму. На радість всім випало багато снігу. Змагалися спортсмени з 8 регіонів на трьох дистанціях: “Смуга перешкод”, “Лижний маршрут” та “Смуга перешкод, естафета 2+1.”, причому  склад естафетної команди формувався із спортсменів як з однієї території так  і з різних територій.48365048_352212812229749_1873712944970203136_n

За підсумками виступів в особистих змаганнях перемогу здобула чернівецька спортсменка Наталія Шепелюк, Софія Варинюк стала срібною призеркою. Лідером серед чоловіків теж став спортсмен з Чернівецької області – Андрій Федорюк. Приємно, що нагороджував переможців віце-призидент Міжнародної федерації спортивного туризму, Президент Волинської федерації спортивного туризму Леонід Толстіхін.

Детальніше розповіли про змагання учасники – Волинські туристи відзначилися на зимових стартах за посиланням

За результатам визначення бального рейтингу змагань, яке передбачене МінМСУ, перше місце посіли спортсмени Чернівецької області. На другому місці спортсмени Рівненської області. Третє місце за спортсменами Житомирської області.

В цей же час Харківщина приймала спортсменів з 6 регіонів де велась боротьба за Кубок України на особистих змаганнях з гірського туризму на штучному рельєфі.  Одночасно організатори проводили й чемпіонат України серед студентів. На урочистому відкритті змагань в приміщенні спортивного комплексу НАУ “ХАІ” були присутні помічник ректора Національного аерокосмічного університету ім. М.Є Жуковського «ХАІ» проф. Воробьов Ю.А., президент ВП  “Федерація спортивного туризму Харківської області” Шостенко О.Ю.

За результатами змагань серед чоловіків першим був Русович С. з Києва, на другому місці Мовчан М., який виступав за Полтавську область  і третє місце посів Гажур Д. з Дніпропетровської області.

Серед жінок першою була МСУ Пігарьова Ю, з Києва, на другому – Родикова Ю. з Дніпропетровської області, третє місце за Остроуховою Т. , яка представляла Запорізьку область.

Вітаємо всіх переможців та організаторів змагань.