Блог Новини ФСТУ

Кубок України з водного туризму

Надія Сичова
9 Вер 2018З 7 по 10 вересня на Південному Бузі в селі Сокілець зібралося понад 200 туристів з дев’яти регіонів України (14 команд) для боротьби за Кубок України з водного спортивного туризму.  Боротьба велася серед каяків, двомісних та чотиримісних катамаранів.

Привітати спортсменів навідався президент Федерації, народний депутат України Лопушанський Андрій Ярославович, знайшовши час у своєму щільному графіку.  Окрім нагляду за перегонами, Андрій Ярославович спілкувався із спортсменами та суддями, обговорив проблеми місцевих федерацій, задачі, що стоять перед Федерацією для залучення молоді до занять зі спортивного туризму. Андрій Ярославович неодноразово підкреслював, що заняття спортивним туризмом є одним із потужних засобів зміцнення здоров’я, виховання патріотизму та формування навичок виживання в екстремальних умовах.

В результаті змагань на поршому місці команда ВТСС-ВОЦТСК МДЮСШ №2 з Вінницької області. Друге місце посіла збірна команда Полтавської обласної федерації спортивного туризму. На третьому місці збірна команда Львівської обласної федерації спортивного туризму.

Бажаємо усім учасникам цікавих змагань та наснаги.

FullSizeRender 2_thumbFullSizeRender 3_thumbFullSizeRender 6_thumbFullSizeRender_thumb


3 комментарі(в) Додати коментар

  • Доброго дня де можна ознайомитися з протоколами. Дякую

  • Протоколи розміщені на вкладці Календар заходів на позиції Кубок України з водного туризму – місце проведення Сокілець. https://drive.google.com/file/d/1MbtU44NyNduSZ7KbeYzunsZkn74-oCn9/view

  • Доброго дня де можна ознайомитися з протоколами Чемпіонат України – водний туризм (юнаки), IV ранг. Дякую

Залишити коментар