Блог Новини МінМСУ

Мінмолодьспорт запрошує представників федерацій відвідати лекцію угорського реабілітолога.

Надія Сичова
27 Тра 2019

Міністерство молоді та спорту України продовжує започатковану у 2017 році практику, за підтримки Національного олімпійського комітету України та Спортивного комітету України, організації заходів для спортивних федерацій. За ініціативи громадської організації «Федерація біатлону України», у рамках співпраці федерації та Аюрведичної та медичної клініки CALENDULA (м. Шіофок, Угорщина) (далі – клініка CALENDULA) у питаннях реабілітації спортсменів національної збірної команди України з біатлону, заплановано проведення лекції головного лікаря клініки CALENDULA, доктора Д. І. Скопинцева для представників спортивних федерацій та штатної команди національних збірних команд України з видів спорту на тему: «Можливості Аюрведи та традиційної китайської медицини для підвищення результативності фізичної підготовки спортсменів (на основі досвіду клініки CALENDULA)».

Захід відбудеться 29 травня 2019 року з 18.00 до 19.30 год. у приміщенні Міністерства молоді та спорту України за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 42, конференц-зала (2 поверх).

Інформація щодо діяльності клініки CALENDULA розміщена на її офіційному веб-сайті за посиланням: http://calendula.hu/ru/ (російською мовою), http://calendula.hu/en/ (англійською мовою). Контактні особи від Міністерства молоді та спорту України в день проведення заходу: Марія Бережна-Притула – заступник директора державної установи «Республіканський науково-методичний кабінет» (050 613-90-64, e-mail: bavari1985@gmail.com) та Олександр Маріуц – головний спеціаліст сектору медичного забезпечення збірних команд департаменту олімпійського спорту (044 289-10-88).

Залишити коментар