Блог Новини ФСТУ

Перемога юного спортсмена

Надія Сичова
2 Лип 2020

Федерація  з радістю та гордістю повідомляє про сходження на всі шість двохтисячні вершини Чорногорського хребта  України  в одному заході  юним, 10-річним туристом. Це учень 5-А класу, СШ № 31 м. Дніпра ХАРЧУК  Артем Андрійович, 24 травня 2010 року народження. В складі досвідченої дорослої групи з  м. Львова, разом с батьком, він піднявся на г. Петрос (2015 м), г. Говерлу (2061 м), г. Брескул (1911 м),  г. Туркул (1933 м),      г. Ребра (2001 м), г. Гутин Томнатик (2016 м),  г. Менчул (1998 м), г. Бребенескул (2036 м), г. Піпіван (2029 м).    Досягнення юного туриста заслуговує повагу. Погодні умови були дорослими,  Карпатськими –   +10 …. +18 в день, +7…+ 4 в ночі. Мінлива хмарність, дощ, град! Свій рюкзак 7-10 кг.

IMG_2099_thumb unnamed_thumb

Вітаємо Артема, його батьків з досягненнями в туризмі. Бажаємо цікавих походів, нових достойних досягнень в туризмі та здоров’я.

 

В. Іванов

5 комментарі(в) Додати коментар

  • Зачем нужны Правила в спортивном туризме, если их нарушение считается достижением?

  • Це досягнення не спортивного туризму, а сімейного туризму і, як відомо – воно не є першим. Інформація викладена на прохання керівництва Федерації.

  • Цитата из текста сообщения: “Вітаємо Артема, його батьків з ДОСЯГНЕННЯМИ В СПОРТИВНОМУ ТУРИЗМІ”. Керівництву Федерації, конечно, видней, но на мой взгляд подобные сообщения, с одной стороны, размывают понятие спортивного туризма, с другой стороны провоцируют игнорирование Правил.

  • А який саме пункт Правил порушено?

  • Да это не только семейный самодеятельный туризм, но и событийный.Да событие произошло но оно не соответствует нашим Правилам.Необходимо официально заявляться на маршрут или восхождение тогда это признанное прохождение.В данном случае нужно поблагодарить родителей за привитие ребенку желания путешествовать и естественно поддержать юного туриста.Вопрос в другом, а будет ли он ходить в походы после окончания школы, хватит ли у него “ветра странствий”, и станет ли он членом ФСТУ.

Залишити коментар