Блог Новини ФСТУ

Потрібна допомога

Надія Сичова
24 Жов 2018

Шановні друзі, колеги!

Наш колега, ветеран туризму, майстер спорту, президент Тернопільської обласної федерації спортивного туризму Валерій Старичков потрапив в дуже скрутне становище.

Останні 30 років він з сім`єю, матір`ю жили в квартирі, яку він в свій час заробив, але оформив на мати. Родичі його вже покійного брата скористалися неточностями в оформленні документів під час приватизації квартири та через суд добилися рішення про поділ квартири для отримання своєї частки спадщини. Апеляції по всіх інстанціях не допомогли. Для збереження за собою квартири він повинен виплатити їм до початку грудня $12000.

На жаль, Валерій Павлович  не має ніяких накопичень на нинішній час. Значна сума зароблених в попередні роки грошей пішла на лікування дружини: вона інвалід І-ї групи по зору та майже 30 років йде постійна боротьба за збереження залишків зору.

Шансів заробити таку суму він вже не має, кредит, з врахуванням  70-річного віку, банки не дають. Немає дачі, машини для продажу. Золоті прикраси дружини пішли на ліки для неї.

Валерій Павлович звертається з проханням до колег, друзів, знайомих допомогти, по можливості, в вирішенні цієї життєво важливої проблеми.

 

Картковий рахунок в Приватбанку:  4731 2171 1469 5305

тел. 067-9055371, e-mail: tourclubtern@ukr.net Старичков Валерій Павлович.

Залишити коментар