Блог Новини ФСТУ

Рішення Федерації по запобіганню поширення коронавірусу

Надія Сичова
17 Бер 2020

Не легко приймати рішення по перенесенню термінів чи скасуванню змагань до яких заздалегіть готувалися і спортсмени і судді. На жаль, запобігання поширенню вірусу вимагає прийняття таких не дуже популярних рішень.

Станом на 17.03.2020 р. перенесені  терміни, які будуть додатково встановлені федерацією  після відміни карантину та нормалізації епідеміологічної ситуації в країні, наступних заходів:

  • Всеукраїнський семінар суддів змагань – начальників дистанцій зі спортивного (пішохідного та велосипедного) туризму;
  • Кубок України зі спортивного туризму – гірський туризм на штучному рельєфі.

Скасовується змагання за Кубок України зі спортивного туризму – водний туризм “Карпатські Ралі”. Рішення приймалися в телефонному режимі по узгодженню із головами комісій. Відповідні листи направлені до Міністерства на підставі яких т.в.о Міністра затвердила 20.03.20 р. відповідний Наказ 1574.

Щодо наступних змагань – час покаже. Поки що готуємося: спортсмени тренуються, проводячи як мога більше часу на природі, судді обговорюють програми змагань та дистанції.

1 коментар Додати коментар

  • Так, рішення про зміни в Календарному плані заходів на 2020 р. приймалося керівництвом Федерації в оперативному режимі, враховуючи форс-мажорні обставини.
    Спортсмени тренуються, проводячи як мога більше часу на природі в режимі самоізоляції, судді дистанційно обговорюють програми змагань та дистанції.
    Далі буде…. Карантин триває…

Залишити коментар