Блог Новини МінМСУ

Єдиний календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2020 рік

Надія Сичова
29 Гру 2019

Виконуючий обов’язки Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема затвердив своїм Наказом від 27.12.2019 року за №6171 Єдиний календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України (ЄКПУ) на 2020 рік ЄКПУ2020. Заходи зі спортивного туризму включені до Календарного плану спортивних заходів з неолімпійських видів спорту – 25 заходів; до Календарного плану спортивних заходів загальнодержавного рівня серед представників окремих верств населення (Спорт ветеранів серед неолімпійських видів спорту) – 1 захід; до Календарного плану масових фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – 5 заходів, до Календарного плану фізкультурно-оздоровчих заходів Спортивного комітету України – 6 заходів. Перелічені Календарні плани зі спортивного туризму за посиланням КП спортивний туризму 2020.

6 комментарі(в) Додати коментар

 • Чому Кубок з комбінованого туризму перенесли на дати Кубку з пішохідного туризму? (кінець листопада) В нас так багато учасників, що будемо один у одного перетягувати?

  • Просто у вересні дуже комфортно і тому забагато учасників на змаганнях з комбінованого туризму. А в кінці листопада бажаючих плавати і їздити буде трохи менше, тим більше частина поїде на пішохідний Кубок. Так що все логічно.

 • Доброго дня. Можна дізнатися більш детальну інформацію про Всеукраїнський тренерський семінар зі спортивного туризму. Можна на нього попасти?

  • Пане Олександре!
   Наразі готуються документи з проведення цього заходу. Відповідальний від ФСТУ – Грабець Богдан. Краще буде, якщо Ви звернетеся до нього- grabetsb@gmail.com

   З повагою
   Н. Сичова

 • …дата, на яку посилка про Наказ… ще не наступила…

 • Дякую, пане Леоніде, за ретельність

Залишити коментар