Блог Змагання

Чемпіонат України з комбінованого туризму

Денис Цветинович
10 Жов 2018

22-23 вересня 2018 року в місті Києві пройшов перший Чемпіонат України зі спортивного туризму – комбінований туризм.

IMG-026694c2ab6bb47a158590542811159b-V

Ці  змагання мають певні особливості, оскільки спортсмени отримують змогу показати свою майстерність одночасно у декількох найпоширеніших видах спортивного туризму. Основним наповненням дистанцій змагань стали елементи пішохідного, гірського, водного та велосипедного туризму.

IMG_20181009_105849_647

Право стати чемпіонами України виборювали 6 команд із двох регіонів: м. Київ та Київська область. На урочистому шикуванні були присутні Бабенко Юрій Іванович – голова комісії інфраструктурних проектів і масового та комерційного туризму ФСТУ, Мєдінцев Євгеній Сергійович – голова комісії комбінованого туризму ФСТУ та Рудєв Ігор Миколайович – президент Київської міської федерації спортивного туризму.

P80922-113645

У перший день змагань боротьба проходила на короткій дистанції. Призові місця вибороли: 3 місце – команда т/к «Время не ждет» (м.Київ), 2 місце – КПІ-2 (м.Київ) та 1 місце – Збірна Києва (м.Київ).

На другий день була довга дистанція. Вона тривала 5 годин та містила у собі елементи спортивного орієнтування і рятувальних робіт із деяких видів туризму. Найкращими цього дня стали: 3 місце – КПІ-2 (м.Київ), 2 місце – КПІ-1 (м.Київ), 1 місце – Збірна Києва (м.Київ).

IMG-dfb0d8004e26eba8f357130000837a5f-V

У загальному заліку призерами стали: 3 місце – КПІ-1 (м.Київ), 2 місце – КПІ-2 (м.Київ), а звання Чемпіона України з комбінованого туризму виборола команда «Збірна Києва» (м.Київ).

Підсумовуючи відмітимо, що змагання з комбінованого туризму є перспективними та не менш цікавими, ніж «вузьковидові». Різноманітний ландшафт України та інтелектуальний потенціал організаторів змагань дають можливість готувати цікаві дистанції із поєднанням різноманітних видів спортивного туризму. Це, своєю чергою, сприятиме підвищенню рівня майстерності учасників змагань і членів Головної суддівської колегії.

Вітаємо переможців та дякуємо усім  командам за участь у змаганнях!