Календарний план змагань ФСТУ

UserResponsible =
ПЕРЕГЛЯД ЗАХОДУ
найменування: Чемпіонат Дніпропетровської області
дата початку: 28.06.2019
дата закінчення: 30.06.2019
місто/область: Дніпро/Дніпропетровська
вид туризму: Вітрильний спортивний туризм
статус заходу: обласні
вид заходу: Змагання
вид змагань: командний
тип залікової групи: По вітрильності (до 10/до 13/до 16/ більш 16 кв.м.)
облік ваги екіпажу: з урахуванням ваги екіпажу
підрахунок трикутників: за мінімумов суми місць
гірша гонка по трикутникам: не викидається
відповідальний: Юрченко Олег Юрійович

ЗАЯВКИ

КОМАНДА СТАТУС ОБЛАСТЬ № РЕГ. ВІТР. № ГБ ЗАГАЛЬНА
ВІТРИЛЬНІСТЬ
ЗАЛІКОВА
ГРУПА
1 Джусперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA0433UA04330.5644.400до 10 кв.м.
2 Википеревірена та прийнятаДніпропетровськаUA0404UA04040.7228.000до 10 кв.м.
3 Dobrodruhперевірена та прийнятам. КиївUA1167670.7139.500до 10 кв.м.
4 Вінсентперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA0440UKR710.7149.900до 10 кв.м.
5 Зефирперевірена та прийнятаЗапорізькаUA2103UA21030.7159.900до 10 кв.м.
6 Хаскиперевірена та прийнятаХарківськаUA2184UKR840.7069.900до 10 кв.м.
7 Pearlперевірена та прийнятаПолтавська90.73410.000до 10 кв.м.
8 Ведьмаперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA0402UA04020.65210.100до 10 кв.м.
9 Black Jackперевірена та прийнятам. Київ-0.74710.600до 13 кв.м.
10 Калипсоперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA0450500.76510.800до 13 кв.м.
11 Неяперевірена та прийнятам. КиївUA1127270.69812.100до 13 кв.м.
12 Золотцеперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA0426MF-260.72012.400до 13 кв.м.
13 Валерчикперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA0469UKR690.72912.700до 13 кв.м.
14 Дикий Ветерперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA0477Д7770.73013.000до 13 кв.м.
15 Сіндбадперевірена та прийнятаХарківськаUA2129UKR790.77313.100до 13 кв.м.
16 Авосьперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA0528ЛУ-280К0.76816.400до 13 кв.м.

УЧАСНИКИ ЗАХОДУ

ПІБ КОМАНДА ТИП УЧАСТІ ВИКОНАНО № НАКАЗУ ДАТА НАКАЗУ
1Пефтієв А.Ю.Black Jackкерівник
2Леоненко В.В.Black Jackучасник
3Заплатинський В.М.Dobrodruhкерівник
4Майборода В.Д.Dobrodruhучасник
5Кравченко С.М.Pearlкерівник
6Буртовой І.А.Pearlучасник
7Разумов О.В.Авоськерівник
8Чернишев М.А.Авосьучасник
9Кара В.М.Авосьучасник
10Дейнега С.О.Авосьучасник
11Кислиця Ю.Ю.Валерчиккерівник
12Ванін О.С.Валерчикучасник
13Маун Д.М.Ведьмаучасник
14Литвяк Д.Ю.Ведьмаучасник
15Литвяк С.С.Ведьмаучасник
16Маун І.В.Ведьмаучасник
17Журавльов М.М.Викикерівник
18Борейко І.В.Викиучасник
19Білик С.О.Вінсенткерівник
20Булах В.В.Вінсентучасник
21Михайлов Є.П.Джускерівник
22Дикий О.В.Дикий Ветеркерівник
23Іщенко Н.Г.Дикий Ветеручасник
24Данилюк Х.С.Дикий Ветеручасник
25Сосненко В.О.Дикий Ветеручасник
26Анциферова О.І.Зефиркерівник
27Анцiферов С.В.Зефиручасник
28Пономаренко О.В.Золотцеучасник
29Куций О.А.Золотцеучасник
30Юрченко О.Ю.Калипсокерівник
31Аполлонiн С.Л.Калипсоучасник
32Юрченко О.О.Калипсоучасник
33Пащенко Б.В.Неякерівник
34Горяна Д.В.Неяучасник
35Журавльова О.І.Неяучасник
36Пащенко Т.Б.Неяучасник
37Антюхін Є.М.Неяучасник
38Удовiхiн С.К.Сіндбадкерівник
39Лейба О.В.Сіндбадучасник
40Ксенофонтов Ю.О.Сіндбадучасник
41Проскурiн О.М.Хаскикерівник
42Чермних О.I.Хаскиучасник
ЩОБ БАЧИТИ ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ, БУДЬ ЛАСКА, АВТОРИЗУЙТЕСЬ