Календарний план змагань ФСТУ

UserResponsible =
ПЕРЕГЛЯД ЗАХОДУ
найменування: Кубок катамаранів
дата початку: 28.06.2019
дата закінчення: 30.06.2019
місто/область: Дніпро/Дніпропетровська
вид туризму: Вітрильний спортивний туризм
статус заходу: обласні
вид заходу: Змагання
вид змагань: командний
тип залікової групи: По класам
облік ваги екіпажу: з урахуванням ваги екіпажу
підрахунок трикутників: по загальному відносному часу
гірша гонка по трикутникам: не викидається
відповідальний: Дикий Олександр Вікторович
посилання на: РЕГЛАМЕНТ/ПОЛОЖЕННЯ

ЗАЯВКИ

КОМАНДА СТАТУС ОБЛАСТЬ № РЕГ. ВІТР. № ГБ ЗАГАЛЬНА
ВІТРИЛЬНІСТЬ
ЗАЛІКОВА
ГРУПА
1 Джусперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA0433UA04330.5644.40016 футів
2 Википеревірена та прийнятаДніпропетровськаUA0404UA04040.7228.00016 футів
3 Dobrodruhперевірена та прийнятам. КиївUA1167670.6769.50016 футів
4 Вінсентперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA0440UKR710.7149.90017 футів
5 Зефирперевірена та прийнятаЗапорізькаUA2103UA21030.7159.90017 футів
6 Хаскиперевірена та прийнятаХарківськаUA2184UKR840.7039.90017 футів
7 Эдов процесі створенняДніпропетровськаUA0437UA 04370.6319.90021 фут
8 Pearlперевірена та прийнятаПолтавська90.73410.00019 футів
9 Ведьмаперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA0402UA04020.65610.10019 футів
10 Black Jackперевірена та прийнятам. Київ-0.74710.60016 футів
11 Калипсоперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA0450500.76510.80017 футів
12 Неяперевірена та прийнятам. КиївUA1127270.69812.10021 фут
13 Золотцеперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA0426MF-260.72012.40019 футів
14 Валерчикперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA0469UKR690.72912.70019 футів
15 Дикий Ветерперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA0477Д7770.73513.00021 фут
16 Сіндбадперевірена та прийнятаХарківськаUA2129UKR790.77313.10019 футів
17 Авосьперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA0528ЛУ-280К0.77416.80021 фут

УЧАСНИКИ ЗАХОДУ

ПІБ КОМАНДА ТИП УЧАСТІ ВИКОНАНО № НАКАЗУ ДАТА НАКАЗУ
1Пефтієв А.Ю.Black Jackкерівник
2Леоненко В.В.Black Jackучасник
3Заплатинський В.М.Dobrodruhкерівник
4Майборода В.Д.Dobrodruhучасник
5Кравченко С.М.Pearlкерівник
6Буртовой І.А.Pearlучасник
7Разумов О.В.Авоськерівник
8Чернишев М.А.Авосьучасник
9Кара В.М.Авосьучасник
10Дейнега С.О.Авосьучасник
11Кислиця Ю.Ю.Валерчикучасник
12Ванін О.С.Валерчикучасник
13Маун Д.М.Ведьмаучасник
14Литвяк Д.Ю.Ведьмаучасник
15Литвяк С.С.Ведьмаучасник
16Маун І.В.Ведьмаучасник
17Журавльов М.М.Викикерівник
18Білик С.О.Вінсенткерівник
19Булах В.В.Вінсентучасник
20Михайлов Є.П.Джускерівник
21Дикий О.В.Дикий Ветеркерівник
22Іщенко Н.Г.Дикий Ветеручасник
23Данилюк Х.С.Дикий Ветеручасник
24Сосненко В.О.Дикий Ветеручасник
25Анциферова О.І.Зефиркерівник
26Анциферов С.В.Зефиручасник
27Пономаренко О.В.Золотцекерівник
28Куций О.А.Золотцеучасник
29Юрченко О.Ю.Калипсокерівник
30Аполлонiн С.Л.Калипсоучасник
31Юрченко О.О.Калипсоучасник
32Пащенко Б.В.Неякерівник
33Горяна Д.В.Неяучасник
34Журавльова О.І.Неяучасник
35Пащенко Т.Б.Неяучасник
36Антюхін Є.М.Неяучасник
37Удовiхiн С.К.Сіндбадкерівник
38Лейба О.В.Сіндбадучасник
39Ксенофонтов Ю.О.Сіндбадучасник
40Проскурiн О.М.Хаскикерівник
41Чермних О.I.Хаскиучасник
42Корнеев Р.Г.Эдокерівник
43Стонаїв А.М.Эдоучасник
ЩОБ БАЧИТИ ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ, БУДЬ ЛАСКА, АВТОРИЗУЙТЕСЬ