Календарний план змагань ФСТУ
ПЕРЕГЛЯД ЗАХОДУ
|
ЗАЯВКИ
№ | КОМАНДА | СТАТУС | ОБЛАСТЬ | № РЕГ. | ВІТР. № | ГБ | ЗАГ. ВІТР. | ЗАЛІК. ГРУПА | |
1 | Росіч | перевірена та прийнята | Київська | UA1005 | UKR 05 | 0.747 | 7.200 | до 10 кв.м. | |
2 | Dobrodruh | перевірена та прийнята | м. Київ | UA1167 | 67 | 0.705 | 9.500 | до 10 кв.м. | |
3 | L&K | перевірена та прийнята | Полтавська | UA2409 | 9 | 0.697 | 10.000 | до 10 кв.м. | |
4 | Калипсо | не прийнята | Дніпропетровська | UA0450 | 50 | 0.765 | 10.800 | до 13 кв.м. | |
5 | Альпина | перевірена та прийнята | Житомирська | UA0605 | UA0605 | 0.732 | 12.300 | до 13 кв.м. | |
6 | Золотце | перевірена та прийнята | Запорізька | UA0426 | MF-26 | 0.695 | 12.400 | до 13 кв.м. | |
7 | Стриж | перевірена та прийнята | Полтавська | UA0823 | 24328 | 0.815 | 12.600 | до 13 кв.м. | |
8 | Валерчик | перевірена та прийнята | Дніпропетровська | UA0469 | UKR69 | 0.739 | 12.700 | до 13 кв.м. | |
9 | Акула Тринидада | перевірена та прийнята | м. Київ | UA1111 | UA1111 | 0.721 | 12.900 | до 13 кв.м. | |
10 | Метелик | перевірена та прийнята | Харківська | UA2119 | Х19 | 0.751 | 13.000 | до 13 кв.м. | |
11 | Сіндбад | перевірена та прийнята | Харківська | UA2129 | UKR79 | 0.773 | 13.100 | до 16 кв.м. | |
12 | Вион | перевірена та прийнята | Харківська | UA2181 | 81 | 0.664 | 13.500 | до 16 кв.м. | |
13 | Дикий Ветер | перевірена та прийнята | Волинська | UA0477 | Д777 | 0.788 | 14.200 | до 16 кв.м. | |
14 | Едо | в процесі створення | Дніпропетровська | ua 0437 | 0.753 | 14.200 | до 16 кв.м. | ||
15 | Туарег | перевірена та прийнята | Луганська | UA1301 | UKR-01 | 0.795 | 15.400 | до 16 кв.м. | |
16 | Alpiro | перевірена та прийнята | Полтавська | UA1131 | ЛУ-031 | 0.774 | 15.600 | до 16 кв.м. | |
17 | Аструительный | перевірена та прийнята | Харківська | UA2108 | Х 8 | 0.796 | 16.000 | до 16 кв.м. | |
18 | Спокойный | перевірена та прийнята | Полтавська | UA1008 | 8 | 0.736 | 21.500 | больше 16 кв.м. | |
19 | Борей | перевірена та прийнята | Полтавська | UA2408 | УКР-08 | 0.803 | 25.200 | больше 16 кв.м. |
УЧАСНИКИ ЗАХОДУ |
№ | ПІБ | КОМАНДА | ТИП УЧАСТІ | ВИКОНАНО | № НАКАЗУ | ДАТА НАКАЗУ |
1 | Корнеев Р.Г. | керівник | ||||
2 | Гладкий А.Г. | учасник | ||||
3 | Стонаїв А.М. | учасник | ||||
4 | Лук`янов В.В. | Alpiro | керівник | |||
5 | Дерій М.Ю. | Alpiro | учасник | |||
6 | Большакова Л.В. | Alpiro | учасник | |||
7 | Дорошенко П.В. | Alpiro | учасник | |||
8 | Заплатинський В.М. | Dobrodruh | керівник | |||
9 | Видюк Д.В. | Dobrodruh | учасник | |||
10 | Кравченко С.М. | L&K | керівник | |||
11 | Кравченко Т.В. | L&K | учасник | |||
12 | Григорчук Д.В. | Акула Тринидада | керівник | КМСУ | ||
13 | Яценко В.М. | Альпина | керівник | |||
14 | Земба А.А. | Альпина | учасник | |||
15 | Коваль А.В. | Альпина | учасник | |||
16 | Золотов Б.Ю. | Аструительный | керівник | КМСУ | ||
17 | Золотова І.М. | Аструительный | учасник | КМСУ | ||
18 | Гребенюк Л.М. | Аструительный | учасник | КМСУ | ||
19 | Сухина Н.Р. | Аструительный | учасник | КМСУ | ||
20 | Кравченко С.С. | Борей | керівник | |||
21 | Пасічник Р.В. | Борей | учасник | |||
22 | Дзюба А.І. | Борей | учасник | |||
23 | Горяна Д.В. | Борей | учасник | |||
24 | Антюхін Є.М. | Борей | учасник | |||
25 | Остриков А.В. | Борей | учасник | |||
26 | Кравченко Н.С. | Борей | учасник | |||
27 | Кислиця Ю.Ю. | Валерчик | керівник | КМСУ | ||
28 | Ванін О.С. | Валерчик | учасник | КМСУ | ||
29 | Онищенко В.В. | Вион | керівник | І розряд | ||
30 | Ярцев В.І. | Вион | учасник | І розряд | ||
31 | Рильскова О.В. | Вион | учасник | І розряд | ||
32 | Коваленко Д.В. | Вион | учасник | І розряд | ||
33 | Рильсков Р.И. | Вион | учасник | І розряд | ||
34 | Дикий О.В. | Дикий Ветер | керівник | І розряд | ||
35 | Іщенко Н.Г. | Дикий Ветер | учасник | І розряд | ||
36 | Алтанець А.В. | Дикий Ветер | учасник | І розряд | ||
37 | Пономаренко О.В. | Золотце | керівник | І розряд | ||
38 | Кузнецов О.Б. | Золотце | учасник | І розряд | ||
39 | Гуцало О.?. | Золотце | учасник | І розряд | ||
40 | Юрченко О.Ю. | Калипсо | керівник | І розряд | ||
41 | Коршунов В.М. | Калипсо | учасник | І розряд | ||
42 | Хамідулін О.А. | Метелик | керівник | |||
43 | Бабута В.В. | Метелик | учасник | |||
44 | Мангасаров Д.О. | Метелик | учасник | |||
45 | Бабошко Д.О. | Росіч | керівник | |||
46 | Удовiхiн С.К. | Сіндбад | керівник | КМСУ | ||
47 | Савченко В.І. | Сіндбад | учасник | КМСУ | ||
48 | Ксенофонтов Ю.О. | Сіндбад | учасник | КМСУ | ||
49 | Косинський О.I. | Спокойный | керівник | |||
50 | Ляпкало І.М. | Спокойный | учасник | |||
51 | Косинська С.П. | Спокойный | учасник | |||
52 | Мігов Є.Г. | Спокойный | учасник | |||
53 | Нечипоренко О.А. | Спокойный | учасник | |||
54 | Торосян А.Г. | Спокойный | учасник | |||
55 | Семенко Л.П. | Спокойный | учасник | |||
56 | Сергієнко А.Е. | Стриж | учасник | |||
57 | Блудов О.Ф. | Стриж | учасник | |||
58 | Ляшко Б.Є. | Туарег | керівник | КМСУ | ||
59 | Хлєбнікова О.Е. | Туарег | учасник | КМСУ | ||
60 | Ляшко Р.Є. | Туарег | учасник | КМСУ | ||
61 | Кульбаха Д.Д. | Туарег | учасник | КМСУ |
Категорійні спортивні походи
ЩОБ БАЧИТИ ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ, БУДЬ ЛАСКА, АВТОРИЗУЙТЕСЬ