Календарний план змагань ФСТУ
ПЕРЕГЛЯД ЗАХОДУ
|
ЗАЯВКИ
№ | КОМАНДА | СТАТУС | ОБЛАСТЬ | № РЕГ. | ВІТР. № | ГБ | ЗАГ. ВІТР. | ЗАЛІК. ГРУПА | |
1 | Арагаст | в процесі створення | Одеська | UA1609 | AR01 | до 10 кв.м. | |||
2 | Золотце | в процесі створення | Дніпропетровська | UA0426 | MF-26 | до 10 кв.м. | |||
3 | Сирена | в процесі створення | Одеська | UA1602 | UA1602 | до 10 кв.м. | |||
4 | Элинор | в процесі створення | Запорізька | UA0873 | UA0873 | до 10 кв.м. | |||
5 | Джус | відправлена | Дніпропетровська | UA0433 | UA0433 | 0.564 | 4.400 | до 10 кв.м. | |
6 | ЧИЖ | перевірена та прийнята | Запорізька | UA0804 | UA0804 | 0.634 | 8.300 | до 10 кв.м. | |
7 | Dobrodruh | перевірена та прийнята | м. Київ | UA1167 | 67 | 0.683 | 9.500 | до 10 кв.м. | |
8 | Вінсент | перевірена та прийнята | Дніпропетровська | UA0440 | UKR71 | 0.730 | 9.900 | до 10 кв.м. | |
9 | Gerris | в процесі створення | Запорізька | UA0816 | до 13 кв.м. | ||||
10 | Мрiя | в процесі створення | Запорізька | UA0814 | до 13 кв.м. | ||||
11 | Орион | в процесі створення | Запорізька | UA0801 | UA0801 | до 13 кв.м. | |||
12 | Эдо | в процесі створення | Дніпропетровська | UA0437 | UA 0437 | до 13 кв.м. | |||
13 | Хоттабыч | перевірена та прийнята | Запорізька | UA0802 | UA0802 | 0.744 | 9.700 | до 13 кв.м. | |
14 | 470 | перевірена та прийнята | Запорізька | SR 1131 | 0.772 | 12.500 | до 13 кв.м. | ||
15 | Стриж | перевірена та прийнята | Запорізька | UA0823 | 24328 | 0.815 | 12.600 | до 13 кв.м. | |
16 | Спирит | перевірена та прийнята | Запорізька | UA0813 | UA0813 | 0.792 | 13.600 | до 13 кв.м. | |
17 | Хоббит | перевірена та прийнята | Запорізька | UA0810 | UA0810 | 0.793 | 15.100 | до 13 кв.м. | |
18 | А | перевірена та прийнята | Запорізька | ДАП-5702-К | 0.727 | 27.100 | больше 16 кв.м. |
УЧАСНИКИ ЗАХОДУ |
№ | ПІБ | КОМАНДА | ТИП УЧАСТІ | ВИКОНАНО | № НАКАЗУ | ДАТА НАКАЗУ |
1 | Дринов I.В. | керівник | ||||
2 | Мельниченко В.С. | керівник | ||||
3 | Коваленко Ю.О. | учасник | ||||
4 | Мельниченко В.С. | учасник | ||||
5 | Марченко И.М. | учасник | ||||
6 | Заплатинський В.М. | Dobrodruh | керівник | |||
7 | Майборода В.Д. | Dobrodruh | учасник | |||
8 | Лисенко В.М. | А | керівник | |||
9 | Алтанець А.В. | А | учасник | |||
10 | Мурадян М.В. | Арагаст | керівник | |||
11 | Білик С.О. | Вінсент | керівник | |||
12 | Іщенко Н.Г. | Вінсент | учасник | |||
13 | Михайлов Є.П. | Джус | керівник | |||
14 | Попов М.В. | Спирит | керівник |
Категорійні спортивні походи
ЩОБ БАЧИТИ ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ, БУДЬ ЛАСКА, АВТОРИЗУЙТЕСЬ