Календарний план змагань ФСТУ

ПЕРЕГЛЯД ЗАХОДУ
найменування: Кубок України зі спортивного туризму - вітрильний туризм, ІІІ ранг
дата початку: 08.08.2020
дата закінчення: 16.08.2020
місто/область: Приморськ/Запорізька
вид туризму: Вітрильний спортивний туризм
статус заходу: всеукраїнські
вид заходу: Змагання
вид змагань: особистий
тип залікової групи: По вітрильності (до 10/до 13/до 16/ більш 16 кв.м.)
облік ваги екіпажу: з урахуванням ваги екіпажу
підрахунок трикутників: по загальному відносному часу
гірша гонка по трикутникам: не викидається
відповідальний: Литвяк Дмитро Юрiйович
посилання на: РЕГЛАМЕНТ/ПОЛОЖЕННЯ
посилання: КАРТА

ЗАЯВКИ

КОМАНДА СТАТУС ОБЛАСТЬ № РЕГ. ВІТР. № ГБ ЗАГАЛЬНА
ВІТРИЛЬНІСТЬ
ЗАЛІКОВА
ГРУПА
1 Росічперевірена та прийнятаКиївськаUA1005UKR 050.7477.200до 10 кв.м.
2 Dobrodruhперевірена та прийнятам. КиївUA1167670.7309.500до 10 кв.м.
3 Uncle Scroogeперевірена та прийнятаХарківськаUA2107UKR-070.7289.900до 10 кв.м.
4 Вінсентперевірена та прийнятаДонецькаUA0440UKR710.7309.900до 10 кв.м.
5 Хаскиперевірена та прийнятаХарківськаUA2184UKR840.6979.900до 10 кв.м.
6 Шаломперевірена та прийнятаХарківськаUA2140UA-21400.7119.900до 10 кв.м.
7 Авантуристперевірена та прийнятаХарківськаUA2191910.70110.000до 10 кв.м.
8 Оберонперевірена та прийнятаХарківськаUA2118UA21180.70310.000до 10 кв.м.
9 Орионперевірена та прийнятам. КиївUA1141UKR410.73510.000до 10 кв.м.
10 Песецперевірена та прийнятам. КиївUA1123UKR 170.71810.000до 10 кв.м.
11 Ведьмаперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA0402UA04020.67110.100до 10 кв.м.
12 Калипсоперевірена та прийнятаВінницькаUA0450500.77410.800до 13 кв.м.
13 Неяперевірена та прийнятаПолтавськаUA1127270.69012.100до 13 кв.м.
14 Янголперевірена та прийнятам. КиївUA1125UA11250.73312.300до 13 кв.м.
15 Золотцеперевірена та прийнятаЗапорізькаUA0426MF-260.71412.400до 13 кв.м.
16 Валерчикперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA0469UKR690.70212.700до 13 кв.м.
17 Св. Йосипперевірена та прийнятаЖитомирськаUA0604UA06040.72312.700до 13 кв.м.
18 Нехілийперевірена та прийнятаМиколаївськаUA2123230.78012.900до 13 кв.м.
19 Дикий Ветерперевірена та прийнятаВолинськаUA0477Д7770.75313.000до 13 кв.м.
20 Сіндбадперевірена та прийнятаХарківськаUA2129UKR790.74913.100до 13 кв.м.
21 ALPIRO 18перевірена та прийнятаЖитомирськаUA0603LU 1030.80114.200до 16 кв.м.
22 Alpiroперевірена та прийнятаЖитомирськаUA1131ЛУ-0310.79615.600до 16 кв.м.
23 Наядаперевірена та прийнятам. КиївUA1130UA11300.71515.600до 16 кв.м.
24 Ньюфаперевірена та прийнятаМиколаївськаUA211388750.70715.600до 16 кв.м.
25 Аструительныйперевірена та прийнятаХарківськаUA2108Х 80.77916.000до 16 кв.м.
26 Фрамперевірена та прийнятаХарківськаUA2121Х 210.77919.700до 16 кв.м.

УЧАСНИКИ ЗАХОДУ

ПІБ КОМАНДА ТИП УЧАСТІ ВИКОНАНО № НАКАЗУ ДАТА НАКАЗУ
1Лук`янов В.В.Alpiroкерівник
2Пархоменко Р.В.Alpiroучасник
3Яценко В.М.Alpiroучасник
4Любченко Н.В.ALPIRO 18керівник
5Земба А.А.ALPIRO 18учасник
6Заплатинський В.М.Dobrodruhкерівник
7Пєсков Д.Л.Uncle Scroogeкерівник
8Пєскова Н.М.Uncle Scroogeучасник
9Сучков К.М.Авантуристкерівник
10Филенко А.А.Авантуристучасник
11Сучкова Н.К.Авантуристучасник
12Золотов Б.Ю.Аструительныйкерівник
13Гребенюк О.Є.Аструительныйучасник
14Бобченко С.В.Аструительныйучасник
15Проскурiна К.С.Аструительныйучасник
16Кислиця Ю.Ю.Валерчиккерівник
17Ванін О.С.Валерчикучасник
18Литвяк Д.Ю.Ведьмакерівник
19Маун Д.М.Ведьмаучасник
20Журавльов М.М.Ведьмаучасник
21Білик С.О.Вінсенткерівник
22Іщенко Н.Г.Вінсентучасник
23Дикий О.В.Дикий Ветеркерівник
24Данилюк Х.С.Дикий Ветеручасник
25Мостинець О.Н.Дикий Ветеручасник
26Пономаренко О.В.Золотцекерівник
27Корнеев Р.Г.Золотцеучасник
28Водолаз В.В.Золотцеучасник
29Юрченко О.Ю.Калипсокерівник
30Юрченко О.О.Калипсоучасник
31Ніколаєв А.А.Калипсоучасник
32Ефименко С.Ю.Наядакерівник
33Новикова П.А.Наядаучасник
34Нешев С.В.Наядаучасник
35Постный Ю.Л.Наядаучасник
36Ревина Д.Н.Наядаучасник
37Антонов Д.Є.Нехілийкерівник
38Куликова О.М.Нехілийучасник
39Андрусь О.В.Нехілийучасник
40Кравченко С.М.Неякерівник
41Пащенко Б.В.Неяучасник
42Кравченко Т.В.Неяучасник
43Журавльова О.І.Неяучасник
44Пащенко Т.Б.Неяучасник
45Файнер Д.І.Ньюфаучасник
46Лукашов Д.В.Ньюфаучасник
47Козленок В.О.Ньюфаучасник
48Файнер О.О.Ньюфаучасник
49Файнер Є.Д.Ньюфаучасник
50Косолапов С.В.Оберонкерівник
51Тіхоміров А.В.Оберонучасник
52Карпова А.М.Оберонучасник
53Булах В.В.Орионкерівник
54Момотов Д.О.Орионучасник
55Зайцев М.О.Песецкерівник
56Саакян А.В.Песецучасник
57Бабошко Д.О.Росічкерівник
58Алтанець А.В.Росічучасник
59Беляк В.М.Св. Йосипкерівник
60Серебровська З.О.Св. Йосипучасник
61Трофимчук М.І.Св. Йосипучасник
62Удовiхiн С.К.Сіндбадкерівник
63Коваленко В.В.Сіндбадучасник
64Коваленко М.С.Сіндбадучасник
65Солодков О.В.Фрамкерівник
66Марусова А.С.Фрамучасник
67Солодков А.А.Фрамучасник
68Солодкова Д.А.Фрамучасник
69Марусов А.В.Фрамучасник
70Проскурiн О.М.Хаскикерівник
71Чермних О.I.Хаскиучасник
72Шенгаут Д.Я.Шаломкерівник
73Єрмоленко В.В.Шаломучасник
74Коршунов В.М.Шаломучасник
75Корбут М.Ю.Янголкерівник
76Шенець В.В.Янголучасник
77Корбут Т.М.Янголучасник
78Артюхова Г.О.Янголучасник
79Шенець А.В.Янголучасник
80Роммель М.Е.Янголучасник
ЩОБ БАЧИТИ ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ, БУДЬ ЛАСКА, АВТОРИЗУЙТЕСЬ