Календарний план змагань ФСТУ
ПЕРЕГЛЯД ЗАХОДУ
|
ЗАЯВКИ
№ | КОМАНДА | СТАТУС | ОБЛАСТЬ | № РЕГ. | ВІТР. № | ГБ | ЗАГ. ВІТР. | ЗАЛІК. ГРУПА | |
1 | Росіч | в процесі створення | UA1005 | UKR 05 | 0.745 | 7.200 | до 12 кв.м. | ||
2 | Орион | в процесі створення | UA0801 | UA0801 | 0.726 | 9.400 | до 12 кв.м. | ||
3 | Пепелац | в процесі створення | UKR 33 | 0.747 | 10.000 | до 12 кв.м. | |||
4 | Песец | в процесі створення | UA1123 | UKR 17 | 0.725 | 10.000 | до 12 кв.м. | ||
5 | Победа | в процесі створення | UKR 29 | 0.692 | 10.000 | до 12 кв.м. | |||
6 | Ведьма | в процесі створення | UA0402 | UA0402 | 0.705 | 10.100 | до 12 кв.м. | ||
7 | Гротеск | в процесі створення | UA0403 | UA0403 | 0.640 | 10.100 | до 12 кв.м. | ||
8 | JAZZ | в процесі створення | UA0412 | КИ 7 | 0.733 | 10.800 | до 12 кв.м. | ||
9 | Акула Тринидада | в процесі створення | UA1111 | UA1111 | 0.755 | 11.500 | до 12 кв.м. | ||
10 | Дикий Ветер | в процесі створення | UA0477 | Д777 | 0.763 | 13.000 | більше 12 кв.м. | ||
11 | Туарег | в процесі створення | UA1301 | UKR-01 | 0.813 | 15.400 | більше 12 кв.м. | ||
12 | Ява | в процесі створення | UA1699 | UKR99 | 0.812 | 15.400 | більше 12 кв.м. | ||
13 | Alpiro | в процесі створення | UA1131 | ЛУ-031 | 0.802 | 15.600 | більше 12 кв.м. | ||
14 | Ньюфа | в процесі створення | UA2100 | 8875 | 0.713 | 15.600 | більше 12 кв.м. | ||
15 | Богуния | в процесі створення | UA0601 | ЛУ103 | 0.783 | 16.800 | більше 12 кв.м. | ||
16 | Фрам | в процесі створення | UA2121 | Х 21 | 0.718 | 19.700 | більше 12 кв.м. | ||
17 | Спокойный | в процесі створення | UA1008 | 8 | 0.750 | 19.800 | більше 12 кв.м. | ||
18 | Вэдмэдык | в процесі створення | UA2101 | 8875 | 0.733 | 22.500 | більше 12 кв.м. |
УЧАСНИКИ ЗАХОДУ |
№ | ПІБ | КОМАНДА | ТИП УЧАСТІ | ВИКОНАНО | № НАКАЗУ | ДАТА НАКАЗУ |
1 | Сичов М.В. | головний секретар | ||||
2 | Лук`янов В.В. | Alpiro | керівник | КМСУ | ||
3 | Скляр О.М. | Alpiro | учасник | КМСУ | 689 | 2016-09-28 |
4 | Кучеренко Ю.Г. | JAZZ | керівник | І розряд | ||
5 | Шутенков А.В. | JAZZ | учасник | І розряд | ||
6 | Григорчук О.В. | Акула Тринидада | керівник | І розряд | ||
7 | Земба А.А. | Богуния | керівник | ІІІ розряд | ||
8 | Маун Д.М. | Ведьма | керівник | ІІ розряд | ||
9 | Васюк С.О. | Ведьма | учасник | ІІ розряд | ||
10 | Файнер Д.І. | Вэдмэдык | керівник | ІІ розряд | ||
11 | Лисенко В.М. | Гротеск | керівник | ІІІ розряд | ||
12 | Дикий О.В. | Дикий Ветер | керівник | І розряд | ||
13 | Іщенко Н.Г. | Дикий Ветер | учасник | І розряд | ||
14 | Плітус О.Г. | Дикий Ветер | учасник | |||
15 | Антонов Є.В. | Ньюфа | керівник | ІІ розряд | ||
16 | Косолапов С.В. | Ньюфа | учасник | ІІ розряд | ||
17 | Булах В.В. | Орион | керівник | КМСУ | ||
18 | Старжинський А.В. | Пепелац | керівник | КМСУ | ||
19 | Зайцев М.О. | Песец | керівник | КМСУ | ||
20 | Саакян А.В. | Песец | учасник | КМСУ | ||
21 | Захарченко С.О. | Победа | керівник | КМСУ | ||
22 | Бабошко Д.О. | Росіч | керівник | І розряд | ||
23 | Косинський О.I. | Спокойный | керівник | КМСУ | ||
24 | Ляпкало І.М. | Спокойный | учасник | КМСУ | ||
25 | Корнеев Р.Г. | Спокойный | учасник | КМСУ | ||
26 | Залознова О.С. | Спокойный | учасник | КМСУ | ||
27 | Дерій М.Ю. | Спокойный | учасник | КМСУ | 689 | 2016-09-28 |
28 | Чеботарев В.А. | Спокойный | учасник | КМСУ | ||
29 | Косинська С.П. | Спокойный | учасник | |||
30 | Ляшко Є.І. | Туарег | керівник | КМСУ | ||
31 | Ляшко Б.Є. | Туарег | учасник | КМСУ | ||
32 | Солодков О.В. | Фрам | керівник | І розряд | ||
33 | Сучков К.М. | Фрам | учасник | І розряд | ||
34 | Косенков М.В. | Ява | керівник | ІІ розряд | ||
35 | Косенков В.М. | Ява | учасник | ІІ розряд |
Категорійні спортивні походи
ЩОБ БАЧИТИ ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ, БУДЬ ЛАСКА, АВТОРИЗУЙТЕСЬ