Блог Новини ФСТУ

Кубок України з автомото туризму

Надія Сичова
31 Жов 2017

Другий рік поспіль в місті Березівка, що на Одещині, пройшли Кубкові змагання з автомототуризму. В цьому році з 5 по 8 жовтня в боротьбі за Кубок України зібралися команди з 5 регіонів України: Миколаївщини, Одещини, Кіровоградщини, Херсонщини та міста Києва. Змагання проходили на двох дистанціях: коротка дистанція тріал та довга дистанція – раллі. На змагання вийшли 13 автомобілів категорії “хард”, 12 автомобілів категорії “рейд” та 11 автомобілів категорії “лайт”. Окрім того, до змагань залучилися 3 екіпажа з  Молдови.

На урочистому відкритті змагань були присутні представники Березівської районної ради на чолі з головою райради Мосійчуком В. Л. – мер міста Березівка Григораш В. В., депутат обласної ради Хачатрян К., почесний президент ФСТУ – Соколов В. А., президент Одеської обласної федерації спортивного туризму – Павлов А. Інформація про захід освітлювалась в незалежній телекомпанії м. Березівка https://www.youtube.com/watch?v=tOromrdtFus

Протоколи змагань за посиланням Протоколи

За результатами змагань перше місце посіла команда Одещини, на другому місці команда Миколаївської області і на третьому місці – команда Херсонської області.

 

Залишити коментар