Блог Новини ФСТУ

Кубок України з водного туризму

Надія Сичова
10 Чер 2016

З 2 вересня по 5 вересня у селі Сокілець, Немирівського району Вінницької області на річці Південний Буг проводиться Кубок України з водного туризму. Регламент змагань, затверджений Мінмолодьспортом, – за посиланням Регламент КУ з водного туризму

Регламен є офіційним викликом на змагання.

9 комментарі(в) Додати коментар

 • Чи плануються проводитись змагання з водного туризму серед дітей, які дистанції та склад команти та вікова категорія. Дякую.

  • Відповідно календарному плану на 2016 рік, затвердженому мінмолодьспортом (можна ознайомитися на сайті http://www.fstu.com.ua/dokumenti-federaci%D1%97/, запланований чемпіонат України серед юнаків на 2-9 вересня в Вінниці. Як правило, організовує цей захід комісія з дитячо-юнацького туризму Федерації разом із Українським Державним центром з туризму та краєзнавства учнівської молоді

 • Приветствую! Интересует, не изменят ли решение оставить 2 класа суден (с-2 и с-4). В Сокольце просто идеальніе условия для тренировок и выступлений начинаюших и непрофессиональніх команд на К-1 и К-2. Там логичнее отменить с-4, чем к-1 и к-2. У нас начинающая команда непрофессионалов и мы ждали этих соревнований чтобы попробовать на каяке перед весной, но сейсас ехать нет смысла.Я понимаю один раз отменить на Черемоше в силу некоторых обстоятельств… но делать это правилом – лишний повод сказать массу нелесных слов в сторону федерации, что и без того происходит.

 • Будь ласка, надішліть регламент чемпіонату України з водного туризму серед юнаків запланованого на 2-9 вересня в Вінниці, або посилання де з ним можна ознайомитись. Дякую.

  • Звертайтеся до Українського державного центру з туризму та краєзнавста чи до пана Наровлянського al_dan@mail.ru

 • Чи плануються проводитись в 2017 році змагання з водного туризму серед дітей, які дистанції та склад команти та вікова категорія. Дякую

 • де можна ознайомитись із положенням ( регламентом) Кубка України з водного туризму запланованого на 2017р у селі Сокілець, Немирівського району Вінницької області на річці Південний дякую.

 • Чув, що регламент Кубку України 2017 в Сокільці вже розісланий головам обласних водних комісій ФСТУ, чому немає на сайті????? таке враження, шо регламентом займаються одні, сайтом інші.

 • Цікаво, звідки така інформація. Офіційно затверджений від МінМСУ Регламенту немає. Наскільки мені відомо, його й досі не відправили на затвердження до МінМСУ.

Залишити коментар