Блог Новини

Кубок України зі спортивного туризму — пішохідний туризм у закритих приміщеннях

Сычева Надежда
27 Фев 2017

В місті Києві в спортзалі ліцея №208 з 24  по 26 лютого у відповідності до календарного плану спортивних заходів Міністерства молоді та спорту України змагалися з техніки спортивного пішохідного туризму 17 команд з  8 регіонів України, а саме: м. Києва,  Миколаївської, Чернигівської, Вінницької Тернопільської та Запорізької, Хмельницької та Полтавської областей. Всього взяли участь 114 спортсменів.

IMG_1557_thumb

На відкритті змагань були присутні віце-президент федерації спортивного туризму — Іванов В. Ю. Головний спеціаліст управління молоді та спорту департаменту освіти, науки молоді і спорту Київської міської державної адміністрації-Миленька С.М.

Змагання проведені на дистанціях ІV класу: «Смуга перешкод (змагання зв’язок, командні змагання)» та «Рятувальні роботи (командні змагання)».

Переможцями стали спортсмени міста Києва — команда “Пік Анаконди”.IMG_1331_thumb

На другому місці спортсмени з Миколаївської області — команда Миколаївський ЦТКЕУМ. На третьому місці — спортсмени Чернігівської області, команда “ТЕМП” з міста Ніжин.

Пишаємося вами й бажаємо подальших успіхів у спорті та в житті.

 

 

комментариев 5 Добавить комментарий

  • Була ще команда МКС, яка представляла Киїіську область, якщо я не помиляюся

  • В звіті головного судді ця команда прописана як команда м. Києва

  • Так, команда МКС на цих змаганнях представляла Київську область

  • там ошибка, она уже исправлена- МКС согласно заявки и согласно протокола представляла Киевскую область

    • Доопрацювала інформаційний текст. Не 8 регіонів, а 9. Якщо так і далі піде, то можна очікувати в цьому році нових МСУ!

Оставить комментарий

Яндекс.Метрика