Кубок України зі спортивного туризму – гірський туризм (у приміщенні)

Надія Сичова
26 Лис 2015
1f

З 20 по 22 листопада 2015 року в м. Кременчук Полтавської області в спортивному комплексі Кременчуцького національного университету ім. М. Остроградського пройшли змагання  Кубку України зі спортивного туризму – гірський туризм, у приміщенні, до Дня пам’яті жертв голодомору.

В змаганнях взяли участь 36 участників з п’яти регіонів України. Змагання пройшли з роздільним заліком серед команд з чоловічим та змішаним складом.

В загальнокомандому заліку (команди із змішаним складом) взяли участь 12 команд з чотирьох регіонів України (Запорізька, Дніпропетровська, Львівська, Одеська області). Перше місце посіла команда Запорізької області: Русович Сергій та Пігарьова Юлія. Друге місце посіла команда Львівської області: Винокур Максим та Іжніна Анастасія. На третьому місці команда Дніпропетровської області: Гажур Денис та Бєрєзіна Ольга.

В загальнокомандому заліку (команди із чоловічим складом) взяли участь 5 команд з трьох регіонів України (Дніпропетровська, Одеська та Полтавська області). Перше місце посіла команда Дніпропетровської області: Кудря Олександр та Ковальчук Олексій. Друге місце за командою Одеської області: Голев Віталій та Ріпа Дмитро. На третьому місці команда Дніпропетровської області: Голіков Роман та Голіков Владислав.