Блог Новини ФСТУ

Новини з Мінмолодьспорту

Надія Сичова
11 Чер 2015

Bezimeni

 

11 червня 2015 року відбулося засідання Комісії для надання спортивній федерації статусу національної спортивної федерації. Розглядалися 10 спортивних федерацій з неолімпійських видів спорту.

Федерації спортивного туризму України в третій раз надано статус національної спортивної федерації, причому – безстроково. Вітаємо усіх спортсменів федерації.

6 комментарі(в) Додати коментар

 • Вітаємо усіх колег-спортсменів з наданням ФСТУ статусу Національної спортивної федераціі !!! Користуючись нагодою звертаюсь до керівників ФСТУ з проханням затвердити на законодавчому рівні разом з Мінмолодьспортом НАВЧАЛЬНУ ПРОГРАМУ зі спортивного туризму для ДЮСШ ! Закон Мінмолодьспорту № 67 від 17.01.2015 наказує :

  “1. У дитячо-юнацьких спортивних школах розвиваються види спорту, що визнані в Україні, за наявності навчальних програм з видів спорту, затверджених в установленому законодавством порядку.”

  На офіціальному сайті Мінмолодьспорту *Програма зі спортивного туризму* відсутня, що дійсно завдає перешкоду для відкриття відділення спортивного туризму у ДЮСШ, підпорядкованих відділам у справах молоді та спорту !

  З великою повагою!
  Директор ДЮСШ м. Красний Лиман В.Г. Мовчан

 • Дякуємо за реакцію. Будемо працювати разом! При першій можливості вийдемо з листом до Міністерства.
  Секретар ЦМКК Н. Сичова

 • На мою думку процес створення Програм має очолити Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді.
  З повагою Леонід Толстіхін – тренер з туризму

 • Бачачи, як вирішуються проблеми на рівні міністерства (та й у всій державі) можу стверджувати: поки не знайдеться зацікавлена і незаангажована особистість, яка буде проштовхувати рішення даного питання ні Український державний Центр, ні міністерство, ні федерація нічого не зроблять. Вирішують проблеми Особистості, звичайно ж під егідою офіційної організації.
  Щасти.
  Н. Сичова

 • підкажіть будьласка чи затвердили навчальну програму із спортивного туризм для ДЮСШ мінмольдьспорт і де можна знею ознайомитись. Чи планується проведення змагань з водного туризму серед юнаків на 2017 рік і деможна ознайомитись дякую.

  • Ні програма не затверджена. Нею займається кадрова комісія ФСТУ – голова комісії Зігунов Василь Миколайович.

Залишити коментар