Полтавська ОФСТ

Полтава2

В 2000 рокі установчими зборами ФСТ Полтавської області була створена та легалізована шляхом повідомлення Полтавська обласна федерація спортивного туризму та прийнята до складу Федерації спортивного туризму України як її місцевий осередок 14 листопада 2000 року (протокол засідання президії ФСТ України №4).

В 2009 році Полтавська обласна федерація Федерації спортивного туризму України була зареєстрована як юридична особа в Полтавському обласному управлінні юстиції 15 грудня 2009 року (свідоцтво про реєстрацію об’єднання громадян №469).

Тимчасово Полтавська ОФФСТУ знаходиться в Полтавському обласному центрі туризму і краєзнавства учнівської молоді за адресою: м. Полтава. вул. Нечуя-Левицького, 4.

З 2009 року Полтавська обласна Федерація  взяла участь у понад 30-ти Всеукраїнських  та 60 обласних змаганнях  з  різних  видів спортивного туризму. За  результатами  виступів  на  змаганнях  одному  спортсмену області присвоєно звання «Майстер спорту України», 28 спортсменам – звання «Кандидат в майстри спорту» (станом на початок 2015 року).  Двом членам Федерації присвоєно звання «Спортивний суддя національної категорії»,  а 8 – «Спортивний суддя І категорії».

Також кожного року Полтавська ОФФСТУ приймає участь у Чемпіонатах зі спортивних туристських походів.

Члени  Федерації  регулярно  здійснюють  спортивні  туристські походи по Україні і за її межами, починаючи з некатегорійних походів до походів 5 к.с.

Полтава1
Жовтневий парк у центрі міста Полтава, пам’ятка садово-паркового мистецтва.

ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОГО ПІШОХІДНОГО ТУРИЗМУ

27-28 червня 2015 року в оздоровчому таборі «Фонтан» в Нових Санжарах Полтавського району Полтавська ОФФСТУ разом з Військово-патріотичним клубом  «Айдар» провели  змагання зі спортивного пішохідного туризму для дітей, чиї батьки приймали та приймають участь в АТО. В змаганнях взяли участь 167 дітей.  Також діти позмагалися в військовій грі «лазер-так». Переможці були нагороджені грамотами та медалями, а табір отримав спортивне спорядження (м’ячі для різних видів спорту, ракетки, сітки для настільного тенісу, спортивні обручі, тощо.)

КУБОК ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ВОДНОГО ТУРИЗМУ ім. В.М. МАРЧЕНКА

5

 

24-26 липня 2015 року в с. Нижні Млини Полтавського району на річці Ворскла відбулися традиційні літні змагання “Кубок Полтавської області з водного туризму ім. В.М. Марченка”. Свої навики з техніки водного туризму продемонстрували 39 учасників. Окрім цього, всі бажаючи мали змогу познайомитися з технікою управління плавзасобами особисто під керівництвом кваліфікованих інструкторів.  Змагання проводилися як особисто-командні  та включали наступні технічні етапи:   слалом – коротка гонка з подоланням перешкод – воріт; спринт. Переможці були визначені по найменшій сумі місць у всіх видах програми. По завершенню змагань переможців нагородили грамотами та цінними призами.

3               1

За ініціативи Полтавської обласної федерації Федерації спортивного туризму України та підтримки Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф в ході змагань були організовані та проведені навчання туристів Полтавської області та всіх охочих з надання екстреної домедичної допомоги.

ЧЕМПІОНАТ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ТЕХНІКИ ВОДНОГО ТУРИЗМУ

З 7 по 9 квітня 2017 року в селі Нижні Млини Полтавського району Полтавської області на лівому березі річки Ворскла відбувся Чемпіонат Полтавської області з техніки водного туризму. Змагання проходили на дистанціях ІII класу. Спортсмени змагалися на дистанціях «Слалом», «Спринт» та «Рятувальні роботи».Всього в змаганнях брали участь 6 команд.
В загальному заліку переможцем змагань стала команда «Сенегал». Друге місце за спортсменами команди «Рубікон-88», команда «Три з половиною Богатиря» посіла третє місце.

   ТВТ 2017 Полтавська ФСТ               ТВТ 2017 Полтавська ФСТ

ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ ПРИСВЯЧЕНІ ДНЮ ТУРИЗМУ 

З 29 вересня по 01 жовтня 2017 року в селі Вакуленці Полтавського району Полтавської області на правому березі річки Ворскла відбулися традиційні обласні змагання присвячені Дню туризму.
Змагання проводилися як командні та включали наступні етапи з послідуючим
зарахуванням в загальний залік:
– водна смуга перешкод ( естафета);
– пішохідна смуга перешкод;
– велосипедна смуга перешкод (крос з елементами фігурного водіння).
Всього в змаганнях брали участь 6 команд. В загальному заліку перемогу здобула команда «Орданівка», друге місце виборола команда ТК «Рубікон-88» та третє місце посіла команда «Місто Миргород».

 

168_300x225 IMG_2440_300x225

 

 

 

 

 

 

 

089_300x225 Обласні змагання присвячені Дню туризма

 

Яндекс.Метрика