Волинська ОФСТ

cvitiaz

Озеро Світязь на Волині.

 

Новини про туристські спортивні заходи Волинської ОФСТ можна дізнатися на офіційному сайті Центру туризму, спорту та екскурсій Управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації.

 


Чемпіонат з лижного туризму

15-16 січня 2016 року на базі обласного Центру туризму, спорту та екскурсій «табір Сонячний», що у с.Гаразджа Луцького району, відбувся 5-й Чемпіонат області серед юніорів з лижного туризму, організований управлінням освіти, науки та молоді облдержадміністрації та обласним Центром туризму, спорту та екскурсій.

Волинь – одна з небагатьох областей, яка проводить такі змагання і має хороші традиції у розвитку даного виду спорту. Збірні команди області – як дорослі, так і дитячі – одні з найкращих в Україні.

S1410006

На змаганнях брали участь 12 команд. Після урочистого відкриття, на якому туристів-лижників привітали директор обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін та директор Рівненської обласної станції юних туристів Василь Григор, розпочались особисті змагання на довгій дистанції «Лижного маршруту». Для подолання маршруту спортсменам потрібно було пройти близько 4 км лісовим масивом с.Гаразджа, орієнтуючись по карті, та продемонструвати свої вміння і навички у проходженні різних технічих та лижних етапів.

S1410027

S1430038

S1430039

Серед хлопців найкращі результати показали: Деонисій Семенюк (Луцький район), Василь Кондрачук (Рівненська обл.) та Дмитро Охоцький (Ківерцівська станція юних туристів). Серед дівчат найспритнішими виявились: Софія Варинюк (Луцький район), Олена Коблюк (Рівненська обл.) та Анастасія Демянчук (Ківерцівська станція юних туристів).

Змагання проходили в досить таки екстремальних умовах, у зв`язку із малою кількістю снігу в перший день, дистанції були льодяні, проте за ніч його випало вдосталь, що і порадувало учасників.

S1410027

S1430011

S1430006

Командна «Смугу перешкод» другого дня включала в себе різноманітні підйоми, спуски, траверси, долання ділянки тонкого льоду. Найкращий час роботи на дистанції показали спортсмени Рівненської обласної станції юних туристів, другими фінішувала команда Ківерцівської станції юних туристів і замкнули трійку лідерів туристи-лижники Луцького району. За підсумком двох днів у загальному заліку Відкритих змагань серед юніорів з лижного туризму перемогу святкували рівненчани, ІІ місце у туристів Луцького району і ІІІ – у Ківерцівської станції юних туристів. Переможці отримали грамоти, дипломи, медалі та кубки.

Ці змагання стали черговим етапом підготовки спортсменів до Всеукраїнських змагань з лижного туризму, які відбудуться у лютому в Сумах.

 

Ольга Яцюк,

Зав. інформаційним відділом ЦТСЕ

Яндекс.Метрика