Блог Новини ФСТУ

Правила змагань зі спортивного туризму

Надія Сичова
12 Січ 2018

Державним  науково-дослідним інститутом фізичної культури і спорту (НДІФКС) було проведено експертизу Правил змагань зі спортивного туризму адаптованих до міжнародних. НДІФКС рекомендував поданий документ для використання. Департаментом фізичної культури та неолімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту України прийняте рішення щодо юстування цих Правил.

Завантажити експертний висновок Правил змагань зі спортивного туризму в форматі pdf можна тут.

4 комментарі(в) Додати коментар

 • А самі правила, де можна завантажити?, Чи це ті які ми обговорювали, залишились без змін?

 • Проект Правил розміщений на закладці Нормативні документи ФСТУ

 • Піткажіть будьласка лроект Програми для Дитячо-юнацьких спортивних шкіл з виду спорту “Спортивний туризм”, який пройшов рецензування в науково-дослідному інституі фізичної культури і спорту і готовий для випуску в Мінмолодьспорті є офіційною лідставою для відкриття відділення в ДЮСШ.
  В календарі два Чемпіоната 01.04.2018 -30.04.2018 Чемпіонат України – водний туризм, ІІІ ранг Одеса
  26.04.2018 -30.04.2018 Чемпіонат України – водний туризм Бистрець / Івано-Франківська це опічатка , чи відбудуться два.( в кого можна проконсультуватися )
  Де можна ознайомитись з заявко для участі в Чемпіонатах України (зразок) ДЯКУЮ.

 • Віктор декілька раз переглянув календар і нічого про Одеський чемпіонат не знайшов….

  А тепер по темі.. Важка робота в експертів.. Береш переписуєш з Правил їх зміст, а потім копіюш висновок з ПОПЕРЕДЬОЇ експертизи про програму для ДЮСШ – і цілий кандидат наук та СТАРШИЙ науковий співробітник СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ІНСТИТУТУ….не має пристойних слів

Залишити коментар