Блог Новини ФСТУ

Проект Правил змагань зі спортивного туризму

Надія Сичова
16 Бер 2017

Продовжується робота комісії над Правилами змагань зі спортивного туризму. Результати роботи розміщенні на вкладці Нормативні документи федерації за посиланням  Нормативні документи федерації

4 комментарі(в) Додати коментар

 • Упущено требование о подаче протеста вместе с залоговой суммой (п.8.6).
  А за подачу “необоснованного” протеста представителя “пожурят пальчиком” (п.8.11).
  Теперь команды будут ехать на соревнования с заготовками протестов, как уже раньше было.
  А ГСК нужно будет создавать отдельное подразделение по рассмотрению протестов.

  • И правильно что убрано данное требование. Для подачи протеста для команды не должно быть никаких препятствий. Если ГСК проводит нормальные соревнования с объективными требованиями, то процесс рассмотрения протестов быстрый и нормальный. В случае же субъективного судейства учасникам соревнований нужно отстаивать свои права, при залоге данные права отстаивать на порядок сложнее, и хочется просто махнуть рукой и в следующий раз не приезжать на соревнования.
   Ни разу своей командой не ездил с заготовками протестов и ни разу не было такого на моей памяти, чтобы другие ехали с заготовками. Плюс если у вас есть такие случаи, что команды едут с заготовками, почему бы не подправить дырку в правилах? Как это соревнования еще не начались, а протест уже есть? Значит проблема не у часниках, а в ГСК!

 • 3.3.2. В залежності від класу дистанції змагань учасники повинні мати спортивну кваліфікацію згідно з таблицею
  **) до участі у змаганнях з водного туризму можуть бути допущені спортсмени, що мають такий саме розряд з веслувального слалому.
  Прошу розглянути пропозицію до участі у змаганнях з водного туризму можуть бути допущені спортсмени, що мають такий саме розряд веслувального слалому та веслвання на байдарках та каноє ( на перших юнацьких іграх каноіст здабув медаль із лалома хоть він виступав на веслванню на байдарках та каноє, такий успіх є підтвердженням майстерності вихованців доного виду веслування. Дякую

 • 7.7.1. Приймати допінг в будь-якій формі. ( Хто визначає препарати, що є допінг?, тобто повинен бути перелік заборонених препаратів, і суддя по антидопінгу, чи комісія, яка має право брати аналізи і.т.д.)
  І ще про допінг. Це мабуть більш відноситься до професійних спортсменів, бо в переліку заборонених препаратів є ліки, які продаються як ліки в аптеках, і спортсмен перед тим як прийняти той чи інший препарат, повинин інформувати WADA, і в наших умовах, це проконтролювати не можливо, з ряду причин. Просто, видалити цей пункт 7.7.1., щоб не давати повід для спекуляцій, ато хтось колись (не в нашем районе),знайдеться ну і. т.д.

  8.12. Протести на дії іншої команди (учасників), крім випадків коли їх дії заважала проходженню дистанції інших команд (учасників), не розглядаються. Приклад, довга гонка (водна), 50 км, по всій дистанції суддів поставити не можливо, команда ххх, користується сторонньою допомогою, як варіант причепилась до якогось моторного судна і її буксують, вони нам не перешкоджають, як подати на такі дії протест? Може додати, що протести на інші команди можна подати за НЕ СПОРТИВНУ поведінку.
  8.12. дуже суперечливий, і його потрібно, належним чином проаналізувати і дійти до якогось рішення.
  До розділу 14.4 Основні принципи визначення результатів. я б добавив, ще б такий пункт:”
  **Місця команд в загальному заліку також можуть визначатися за найменшою сумою, зайнятих ними місць або відносних результатів в окремих видах змагань (дистанціях)**., Бо про відносні результати нічого не сказано, а ця формула підрахунку, на мій погляд, найоб’єктивніше, хоча і не досконала.
  Пункт 14.4. викласти в такій редакції( на мій погляд) 14.4. Місця учасників (,команд)у загальному заліку визначаються сумою місць, зайнятих ними в окремих видах програми змагань (дистанціях) або сумою очок, отриманих ними в окремих видах програми (дистанціях), А ТАКОЖ МОЖУТЬ ВИЗНАЧАТИСЯ ЗА НАЙМЕНШОЮ СУМОЮ ВІДНОСНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ В ОКРЕМИХ ВИДАХ ЗМАГАНЬ (ДИСТАНЦІЯХ).. При рівності суми місць (очок, ВІДНОСНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ) перевага віддається учаснику (команді), що має найкраще місце на дистанції, обумовленій в Положенні або Умовах. У разі визначення командного заліку за сумою очок у Положенні обумовлюється кількість очок, що отримує учасник, (команда) за зайняте ними місце на кожному виді програми (дистанції). Положенням можуть встановлюватися числові коефіцієнти, на які перед підсумовуванням множаться місця учасників (команд) в окремих видах програми змагань (на окремих дистанціях).

Залишити коментар