Реєстр суддів ФСТУ
№ з/п | Рег.№ | ПІБ | Категорія | Довідки | Регіон |
---|---|---|---|---|---|
1 | 16-24 | Абарбарчук І.А. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Одеська |
2 | 16-53 | Акілін К.Д. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Одеська |
3 | 17-18 | Алад′їн М.А. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Полтавська |
4 | 08-183 | Алексєєв М.О. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Запорізька |
5 | 19-19 | Андросов Є.В. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Сумська |
6 | 19-9 | Андросова В.М. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Сумська |
7 | 21-7 | Антонов Є.В. | Спортивний суддя 2 категорії | 1 | Харківська |
8 | 11-158 | Бабенко Г.М. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | м. Київ |
9 | 11-137 | Бабенко Ю.І. | Спортивний суддя міжнародної категорії | 0 | м. Київ |
10 | 10-7 | Бабошко Д.О. | Кандидат в судді | 1 | Київська |
11 | 04-54 | Байбуз Т.В. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Дніпропетровська |
12 | 08-185 | Байтеряков О.З. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Запорізька |
13 | 02-16 | Бартко Б.М. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Вінницька |
14 | 08-69 | Бебешко С.Я. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Запорізька |
15 | 14-8 | Бережний М.Г. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Львівська |
16 | 16-73 | Березюк В.А. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Одеська |
17 | 02-61 | Бєлавіна А.О. | Юний спортивний суддя | 0 | Вінницька |
18 | 11-77 | Бєлим М.В. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | м. Київ |
19 | 21-71 | Биков С.М. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Харківська |
20 | 04-43 | Біловол О.І. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Дніпропетровська |
21 | 15-48 | Білодід М.В. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Миколаївська |
22 | 20-137 | Білоус К.А. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Тернопільська |
23 | 20-4 | Білоус П.М. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Тернопільська |
24 | 14-131 | Білошицький Т.О. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Львівська |
25 | 22-40 | Біляєв С.В. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Херсонська |
26 | 14-61 | Блистів І.Д. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Львівська |
27 | 14-2 | Блистів Т.В. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Львівська |
28 | 24-17 | Блонський П.В. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Черкаська |
29 | 06-14 | Бовсунівский В.В. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Житомирська |
30 | 17-6 | Большакова Л.В. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Полтавська |
31 | 08-175 | Бондарев Б.М. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Запорізька |
32 | 04-144 | Бондарчук А.М. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Дніпропетровська |
33 | 21-45 | Борискін В.М. | Спортивний суддя міжнародної категорії | 0 | Харківська |
34 | 20-283 | Бородай М.Г. | Юний спортивний суддя | 0 | Тернопільська |
35 | 20-116 | Борщ С.В. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Тернопільська |
36 | 14-89 | Бранець В.С. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Львівська |
37 | 08-50 | Брус М.Д. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Запорізька |
38 | 10-514 | Бугайчук Ю.З. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Київська |
39 | 16-37 | Буз В.М. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Одеська |
40 | 08-101 | Бушмелєва А.С. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Запорізька |
41 | 06-19 | Валієва Л.М. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Житомирська |
42 | 23-36 | Вараниця М.М. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Хмельницька |
43 | 02-10 | Василевський В.Б. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Вінницька |
44 | 16-54 | Василішина С.В. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Одеська |
45 | 21-72 | Васильєв Ю.К. | Спортивний суддя міжнародної категорії | 0 | Харківська |
46 | 23-73 | Ващук Д.П. | Спортивний суддя міжнародної категорії | 0 | Хмельницька |
47 | 13-10 | Вертеленко О.Г. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Луганська |
48 | 04-183 | Веселова А.А. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Дніпропетровська |
49 | 14-121 | Винокур М.М. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Львівська |
50 | 11-147 | Вільнер В.Б. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | м. Київ |
51 | 09-6 | Вінтонюк П.П. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Івано-Франківська |
52 | 08-100 | Власов Ю.В. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Запорізька |
53 | 09-37 | Вовк О.В. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Івано-Франківська |
54 | 04-92 | Вознюк О.О. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Дніпропетровська |
55 | 09-26 | Возняк В.С. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Івано-Франківська |
56 | 04-93 | Волков Я.Ф. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Дніпропетровська |
57 | 04-57 | Волкова В.Л. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Дніпропетровська |
58 | 04-220 | Волошиненко Н.П. | Кандидат в судді | 0 | Дніпропетровська |
59 | 02-24 | Воронін С.В. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Вінницька |
60 | 11-344 | Воронюк С.М. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | м. Київ |
61 | 08-171 | Гавриленко В.Г. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Запорізька |
62 | 02-62 | Гаврилюк А.О. | Юний спортивний суддя | 0 | Вінницька |
63 | 16-76 | Галімов Т.О. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Одеська |
64 | 09-4 | Гатич І.Д. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Івано-Франківська |
65 | 14-102 | Гащак О.А. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Львівська |
66 | 16-23 | Гергая Г.В. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Одеська |
67 | 02-29 | Гижа А.В. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Вінницька |
68 | 15-11 | Гладка О.В. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Миколаївська |
69 | 08-130 | Гладченко Г.Л. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Запорізька |
70 | 16-74 | Гнатовський Ю.О. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Одеська |
71 | 03-7 | Гнатюк В.Д. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Волинська |
72 | 02-54 | Головача А.С. | Юний спортивний суддя | 0 | Вінницька |
73 | 09-65 | Головенко С.В. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Івано-Франківська |
74 | 08-182 | Головін А.В. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Запорізька |
75 | 08-170 | Головін С.В. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Запорізька |
76 | 02-23 | Голуб Г.С. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Вінницька |
77 | 09-67 | Голуб І.Д. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Івано-Франківська |
78 | 02-15 | Голуб П.В. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Вінницька |
79 | 21-166 | Голубєв О.В. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Харківська |
80 | 21-59 | Гончаров С.А. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Харківська |
81 | 17-42 | Гончарова О.О. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Полтавська |
82 | 04-109 | Горбонос-Андронова О.Р. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Дніпропетровська |
83 | 14-57 | Горлов В.О. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Львівська |
84 | 14-14 | Горлов Є.Д. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Львівська |
85 | 14-5 | Горлов О.Д. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Львівська |
86 | 03-5 | Горобець Ю.К. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Волинська |
87 | 04-42 | Горячий В.В. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Дніпропетровська |
88 | 11-192 | Грабець Б.Б. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | м. Київ |
89 | 21-56 | Григорович А.М. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Харківська |
90 | 23-5 | Гринчук В.В. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Хмельницька |
91 | 06-28 | Грицюк О.М. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Житомирська |
92 | 20-282 | Гулик О.С. | Юний спортивний суддя | 0 | Тернопільська |
93 | 23-1047 | Гуменюк О.Р. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Хмельницька |
94 | 03-11 | Гуцаленко В.І. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Волинська |
95 | 09-39 | Данилюк Д.Й. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Івано-Франківська |
96 | 08-193 | Данілевський Д.С. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Запорізька |
97 | 14-29 | Дашкіна Г.В. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Львівська |
98 | 08-68 | Дворниченко С.В. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Запорізька |
99 | 11-85 | Дегтяр М.А. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Київська |
100 | 08-172 | Дерибас І.М. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Запорізька |
101 | 17-2 | Дерій А.С. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Полтавська |
102 | 17-4 | Дерій М.Ю. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Полтавська |
103 | 17-26 | Дерій С.М. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Полтавська |
104 | 08-102 | Джос Ю.В. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Запорізька |
105 | 02-28 | Дзюба Д.А. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Вінницька |
106 | 25-71 | Дзюба М.П. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Чернігівська |
107 | 04-48 | Дзюбак В.В. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Дніпропетровська |
108 | 11-7 | Дикий О.В. | Спортивний суддя 2 категорії | 10 | Дніпропетровська |
109 | 09-40 | Дідик В.М. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Івано-Франківська |
110 | 23-35 | Дідур А.О. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Хмельницька |
111 | 02-11 | Добровольський М.П. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Вінницька |
112 | 24-21 | Довгенко Б.В. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Черкаська |
113 | 04-94 | Долгіх В.О. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Дніпропетровська |
114 | 08-202 | Доценко А.В. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Запорізька |
115 | 17-70 | Дрижирук О.М. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Полтавська |
116 | 17-27 | Дугар О.В. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Полтавська |
117 | 26-7 | Дудка А.П. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Чернівецька |
118 | 09-19 | Дутчак В.В. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Івано-Франківська |
119 | 08-60 | Дябло Т.Г. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Запорізька |
120 | 14-109 | Єременко Г.В. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Львівська |
121 | 04-95 | Єрмаков С.О. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Дніпропетровська |
122 | 11-93 | Єрьомін Є.О. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | м. Київ |
123 | 11-94 | Єрьоміна О.М. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | м. Київ |
124 | 04-189 | Єфiменко I.А. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Дніпропетровська |
125 | 25-3 | Журба Є.Л. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Чернігівська |
126 | 11-132 | Завадский К.О. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | м. Київ |
127 | 23-28 | Загоруйко Ю.М. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Чернівецька |
128 | 14-38 | Задільська Л.Р. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Львівська |
129 | 14-112 | Заліско О.К. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Львівська |
130 | 26-4 | Захарчук В.М. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Чернівецька |
131 | 09-29 | Зеленчук В.М. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Івано-Франківська |
132 | 19-5 | Зігунов В.М. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Сумська |
133 | 16-28 | Зінов'єв С.О. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Одеська |
134 | 11-78 | Злацький І.А. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | м. Київ |
135 | 21-60 | Зубарєв Є.А. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Харківська |
136 | 11-143 | Іванов В.Ю. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | м. Київ |
137 | 13-11 | Іванов О.В. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Луганська |
138 | 02-22 | Іванов Р.А. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Вінницька |
139 | 11-420 | Іванова Т.І. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | м. Київ |
140 | 04-96 | Іванченко Я.І. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Дніпропетровська |
141 | 26-11 | Іващенко І.Г. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Чернівецька |
142 | 11-169 | Ігнатенко С.Г. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | м. Київ |
143 | 08-173 | Ігнатьєв С.О. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Запорізька |
144 | 20-16 | Ігнатьєва О.О. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Тернопільська |
145 | 09-36 | Ільницький М.М. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Івано-Франківська |
146 | 04-97 | Калиновський В.Є. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Дніпропетровська |
147 | 21-57 | Каніщев Є.О. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Харківська |
148 | 08-199 | Каніщева А.С. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Запорізька |
149 | 17-30 | Каплатий В.М. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Полтавська |
150 | 20-9 | Капуста А.І. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Тернопільська |
151 | 17-71 | Карамушка О.В. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Полтавська |
152 | 14-119 | Каукалов О.І. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Львівська |
153 | 11-230 | Келін О.Л. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | м. Київ |
154 | 05-1011 | Кизим О.В. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Донецька |
155 | 25-1 | Кириченко В.В. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Чернігівська |
156 | 26-1 | Кілінський О.І. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Чернівецька |
157 | 16-33 | Кіліченко В.М. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Одеська |
158 | 23-4 | Кіретова І.О. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Хмельницька |
159 | 03-12 | Климук М.Г. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Волинська |
160 | 10-513 | Клипач О.М. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Київська |
161 | 03-13 | Кльоц М.М. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Волинська |
162 | Коваль В.В. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Вінницька | |
163 | 16-22 | Коваль В.І. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Одеська |
164 | 20-280 | Коваль Л.І. | Юний спортивний суддя | 0 | Тернопільська |
165 | 14-120 | Коваль Н.З. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Львівська |
166 | 14-15 | Ковальчук І.В. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Львівська |
167 | 04-147 | Ковальчук О.В. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Дніпропетровська |
168 | 16-30 | Ковтун В.Д. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Одеська |
169 | 25-57 | Ковтун Р.І. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Чернігівська |
170 | 04-88 | Коган В.Г. | Спортивний суддя міжнародної категорії | 0 | Дніпропетровська |
171 | 15-3 | Козій В.Г. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Миколаївська |
172 | 23-3 | Козік В.О. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Хмельницька |
173 | 05-1008 | Колісник Г.В. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Донецька |
174 | 04-98 | Колмакова Н.І. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Дніпропетровська |
175 | 10-503 | Коломієць О.Г. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Київська |
176 | 12-4 | Колотуха О.В. | Спортивний суддя міжнародної категорії | 0 | Кіровоградська |
177 | 10-435 | Кононова А.А. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Київська |
178 | 06-27 | Константинов Д.В. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Житомирська |
179 | 10-484 | Корнієнко Т.С. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Київська |
180 | 03-6 | Корнійчук А.М. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Волинська |
181 | 11-156 | Корольков І.О. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Черкаська |
182 | 04-89 | Коршок Я.В. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Дніпропетровська |
183 | 09-1 | Косило М.Ю. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Івано-Франківська |
184 | 11-62 | Костенко-Костейчук Г.А. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | м. Київ |
185 | 05-1014 | Костогриз Т.О. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Донецька |
186 | 02-57 | Косюк Є.А. | Кандидат в судді | 0 | Вінницька |
187 | 17-93 | Кравченко С.С. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Полтавська |
188 | 17-92 | Кравченко С.М. | Спортивний суддя 1 категорії | 1 | Полтавська |
189 | 17-12 | Криворучко А.В. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Полтавська |
190 | 08-179 | Кроль В.В. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Запорізька |
191 | 21-54 | Крупко М.Ф. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Харківська |
192 | 10-516 | Крушельницька Г.І. | Спортивний суддя 2 категорії | 3 | Київська |
193 | 14-55 | Кужим В.В. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Львівська |
194 | 02-17 | Кузінський С.А. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Вінницька |
195 | 25-63 | Кузьменко О.М. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Чернігівська |
196 | 23-2 | Кукуруза І.Ф. | Спортивний суддя національної категорії | 0 | Хмельницька |
197 | 16-62 | Кулагін В.О. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Одеська |
198 | 11-534 | Кулик Ю.С. | Кандидат в судді | 0 | м. Київ |
199 | 22-53 | Кульчицький О.Є. | Спортивний суддя 2 категорії | 0 | Херсонська |
200 | 10-18 | Куцаєв В.В. | Спортивний суддя 1 категорії | 0 | Київська |
Всього: 438