Судді ФСТУ

№ з/п ПІБ КАТЕГОРІЯ РЕГІОН / ОБЛАСТЬ
1 Абарбарчук І.А. Спортивний суддя 1 категорії Одеська
2 Бабенко Ю.І. Спортивний суддя національної категорії м. Київ
3 Бережний М.Г. Спортивний суддя національної категорії Львівська
4 Біловол О.І. Спортивний суддя національної категорії Дніпропетровська
5 Білоус П.М. Спортивний суддя національної категорії Тернопільська
6 Блистів Т.В. Спортивний суддя національної категорії Львівська
7 Большакова Л.В. Спортивний суддя 1 категорії Полтавська
8 Борискін В.М. Спортивний суддя національної категорії Харківська
9 Брус М.Д. Спортивний суддя 1 категорії Запорізька
10 Вараниця М.М. Спортивний суддя 1 категорії Хмельницька
11 Ващук Д.П. Спортивний суддя національної категорії Хмельницька
12 Вертеленко О.Г. Спортивний суддя 1 категорії Луганська
13 Вінтонюк П.П. Спортивний суддя 1 категорії Івано-Франківська
14 Володіна О.В. Спортивний суддя 1 категорії Донецька
15 Гергая Г.В. Спортивний суддя національної категорії Одеська
16 Горлов О.Д. Спортивний суддя національної категорії Львівська
17 Горячий В.В. Спортивний суддя 1 категорії Дніпропетровська
18 Гринчук В.В. Спортивний суддя 1 категорії Хмельницька
19 Дегтяр М.А. Спортивний суддя національної категорії Київська
20 Дерій А.С. Спортивний суддя 1 категорії Полтавська
21 Дерій М.Ю. Спортивний суддя 1 категорії Полтавська
22 Дідур А.О. Спортивний суддя 1 категорії Хмельницька
23 Жуков О.В. Спортивний суддя національної категорії Донецька
24 Журба Є.Л. Спортивний суддя національної категорії Чернігівська
25 Загоруйко Ю.М. Спортивний суддя національної категорії Хмельницька
26 Залознова О.С. Спортивний суддя 1 категорії Харківська
27 Захарчук В.М. Спортивний суддя національної категорії Чернівецька
28 Зінов'єв С.О. Спортивний суддя 1 категорії Одеська
29 Злацький І.А. Спортивний суддя 1 категорії м. Київ
30 Іванов В.Ю. Спортивний суддя національної категорії м. Київ
31 Іванов О.В. Спортивний суддя 1 категорії Луганська
32 Ігнатьєва О.О. Спортивний суддя 1 категорії Тернопільська
33 Капуста А.І. Спортивний суддя 1 категорії Тернопільська
34 Кириченко В.В. Спортивний суддя національної категорії Чернігівська
35 Кілінський О.І. Спортивний суддя 1 категорії Чернівецька
36 Кіліченко В.М. Спортивний суддя національної категорії Одеська
37 Кіретова І.О. Спортивний суддя національної категорії Хмельницька
38 Коваль В.І. Спортивний суддя 1 категорії Одеська
39 Ковтун В.Д. Спортивний суддя 1 категорії Одеська
40 Козій В.Г. Спортивний суддя національної категорії Миколаївська
41 Козік В.О. Спортивний суддя національної категорії Хмельницька
42 Колотуха О.В. Спортивний суддя національної категорії Кіровоградська
43 Косило М.Ю. Спортивний суддя 1 категорії Івано-Франківська
44 Кравчук І.П. Спортивний суддя національної категорії Хмельницька
45 Криворучко А.В. Спортивний суддя національної категорії Полтавська
46 Кузнецова В.М. Спортивний суддя 1 категорії Сумська
47 Кукуруза І.Ф. Спортивний суддя національної категорії Хмельницька
48 Кушнір А.О. Спортивний суддя 1 категорії Одеська
49 Лісота А.А. Спортивний суддя 1 категорії Кіровоградська
50 Мельник О.Є. Спортивний суддя національної категорії Хмельницька
51 Михайленко Т.А. Спортивний суддя 1 категорії Одеська
52 Михацький О.Ю. Спортивний суддя 1 категорії Київська
53 Мороз М.В. Спортивний суддя національної категорії Івано-Франківська
54 Моянська Т.В. Спортивний суддя 1 категорії м. Київ
55 Нагорний Л.І. Спортивний суддя національної категорії Запорізька
56 Некрасов С.А. Спортивний суддя 1 категорії Запорізька
57 Омельченко В.О. Спортивний суддя 1 категорії Донецька
58 Павлов А.В. Спортивний суддя 1 категорії Одеська
59 Парчевський І.А. Спортивний суддя національної категорії Рівненська
60 Перенчук В.Р. Спортивний суддя національної категорії Вінницька
61 Петренчук М.В. Спортивний суддя 1 категорії Рівненська
62 Пєвцов Д.В. Спортивний суддя 1 категорії Дніпропетровська
63 Радецька Ю.І. Спортивний суддя 1 категорії Тернопільська
64 Ріпа М.Д. Спортивний суддя національної категорії Одеська
65 Роздорожнюк А.В. Спортивний суддя національної категорії Вінницька
66 Романишин Р.С. Спортивний суддя 1 категорії Тернопільська
67 Рудєв І.М. Спортивний суддя 1 категорії м. Київ
68 Самелюк В.Ф. Спортивний суддя національної категорії Вінницька
69 Самуся С.І. Спортивний суддя національної категорії Донецька
70 Святненко В.В. Спортивний суддя 1 категорії Житомирська
71 Серба Т.Б. Спортивний суддя 1 категорії Тернопільська
72 Сичова Н.П. Спортивний суддя національної категорії Київська
73 Скляр О.М. Спортивний суддя національної категорії Полтавська
74 Слівіна А.О. Спортивний суддя 1 категорії Хмельницька
75 Соколов В.А. Спортивний суддя міжнародної категорії м. Київ
76 Старичков В.П. Спортивний суддя національної категорії Тернопільська
77 Степанов А.А. Спортивний суддя 1 категорії Херсонська
78 Стефаник М.В. Спортивний суддя 1 категорії Вінницька
79 Ступніков Є.С. Спортивний суддя 1 категорії Одеська
80 Телюкова С.М. Спортивний суддя 1 категорії Донецька
81 Теляков А.О. Спортивний суддя національної категорії Запорізька
82 Теслюк М.Р. Спортивний суддя 1 категорії Львівська
83 Ткаченко В.П. Спортивний суддя 1 категорії Кіровоградська
84 Толстіхін Л.М. Спортивний суддя 1 категорії Волинська
85 Триліс В.В. Спортивний суддя 1 категорії м. Київ
86 Трощенко В.О. Спортивний суддя національної категорії Миколаївська
87 Угнічов В.М. Спортивний суддя 1 категорії Сумська
88 Халаш М.В. Спортивний суддя 1 категорії Полтавська
89 Хлистун А.В. Спортивний суддя 1 категорії Дніпропетровська
90 Цветинович Д.О. Спортивний суддя 1 категорії Тернопільська
91 Чайковський Р.І. Спортивний суддя 1 категорії Одеська
92 Шаблов Ю.В. Спортивний суддя 1 категорії Кіровоградська
93 Шевченко А.Б. Спортивний суддя 1 категорії Запорізька
94 Шевчук В.Г. Спортивний суддя 1 категорії Одеська
95 Шкляр І.М. Спортивний суддя національної категорії м. Київ
96 Шпарик С.Г. Спортивний суддя 1 категорії Івано-Франківська
97 Штіфман О.Г. Спортивний суддя національної категорії Запорізька
98 Юхименко Д.І. Спортивний суддя національної категорії Полтавська
99 Яворівський М.В. Спортивний суддя національної категорії Львівська
100 Ясько Г.Г. Спортивний суддя національної категорії Донецька

Всього: 100