Блог Новини ФСТУ

Реформування гірської рятувальної служби

Надія Сичова
1 Сер 2017

3 серпня 2017 року (четвер) в м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, 67, 2-й поверх буде проведено прес-конференцію щодо реформування гірської рятувальної служби Івано-Франківщини.

Онлайн трансляцію можна буде переглянути за цим посиланням:  

Українським Карпатам – європейську рятувальну службу!

Прес-конференція присвячена нещодавнім змінам у системі підпорядкування гірської рятувальної служби, що створюють пряму загрозу життю і здоров’ю людей у гірській місцевості – так вважають самі рятувальники. Окрім постійного серйозного недофінансування рятувальних робіт, служба зазнає постійних намагань ліквідувати структуру. Зокрема, наказом №357 ДСНС України від 30.06.2017 було скорочено посади рятувальників у більшості пошуково-рятувальних відділень у Івано-Франківській області.

 

Досвідчені фахівці і туристична спільнота вимагають створення окремої гірської рятувальної служби на основі європейського досвіду для рятувальних робіт у гірських регіонах.

 

Учасники:

  • Завалко Василь – заступник начальника Гірської пошуково-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення
  • Кобилюк Василь – начальник 3-ї ГПРГ ГПРЧ АРЗ СП
  • Мартинюк Ростислав – рятувальник 3-ї Гірської пошуково-рятувальної групи Верховинського гірського пошуково-рятувального відділення ГПРЧ АРЗ СП, голова Первинної профспілкової організації працівників ГПРЧ АРЗ СП
  • Філіпчук Іван – начальник Верховинського ГПРВ 3-ї ГПРВ ГПРЧ АРЗ С

 

Федерація спортивного туризму не може стояти відсторонено від цієї важливої для кожного туриста проблеми!

 


 

http://kurs.if.ua/news/skorochennya_i_dogany_na_frankivshchyni_pidkylymn

 

Скорочення і догани: на Франківщині підкилимно ліквідовують гірську рятувальну службу

 

17 липня кожен гірський рятувальник, що працює в системі управління ДСНС в Івано-Франківській області, отримав повідомлення про скорочення. За іронією долі, звільнять працівників чинної гірської рятувальної служби в день професійного свята – на День рятівника.

 

Варто дізнатися про чергові “вибрики” української влади. Цього разу “реорганізують” пошуково-рятувальну службу в Карпатах. Як і в інших галузях, владу в свої руки беруть дилетанти. А за цим стоїть здоров’я та життя людей, які подорожують Карпатами. Не віриться, що це допоможе, але варто сказати своє слово і ФСТУ. На жаль, це та подібні рішення приймаються в “високих” кабінетах некомпетентними людьми, які не розуміють наслідків, а нас ставлять перед фактом.

 

https://www.facebook.com/groups/teren2013/permalink/1112476772117886/?sw_fnr_id=3076060553&fnr_t=0

2 комментарі(в) Додати коментар

  • Не можна цього робити, пожежні (сам колись працював в пожежній охороні), повинні рятувати людей на пожежі, а не в Горах. Це просто знущання, можливо хай президент ФСТУ відреагує.

  • “Реформа” по – українськи, без опитуваня людей, аналізу ситуації, напевне скорочують керівні посади в ДСНС ну значить кудись “високим начадникам” треба піти пересидіти час до пенсії, хто думає про людей в горах…

Залишити коментар