Блог Новини ФСТУ

VII міжнародний зліт велотуристів

Надія Сичова
11 Тра 2019

 Комісія з велосипедного туризму Федерації та комісія з велосипедного туризму Львівської обласної ФСТ разом із Трускавецькою міською радою з 23 по 28 липня в м. Трускавець проводять VII Міжнародний зліт велотуристів.

База зльоту (бюро зльоту) знаходитиметься в Будинку школяра (м.Трускавець, вул.Стебницька,12).     Розміщення учасників зльоту відбуватиметься у власних наметах в наметовому містечку, готелі «Марко», отелі «Візит», санаторії «Дніпро-Бескид».  Наметове містечко розміщуватиметься на території спортивного табору «Смерічка» Дрогобицького державного педагогічного університету ім.І.Франка (біля санаторію «Конвалія», що на вул. Помірецька, 55). Крім місць для наметів на території наметового містечка також  є місце для ватри зльоту, місця для приготування їжі на вогні, спортивний майданчик ( міні-футбол, волейбол), туалети, душові кабіни. Також буде обмежена можливість користування електроенергією (електрочайники, зарядження електронних пристроїв) за умови використання власних електропродовжувачів.

Програма зльоту за посиланням Програма

У зльоті беруть участь велотуристи України та інших країн, які представляють туристські, спортивні, молодіжні організації, навчальні заклади, а також на умовах особистої (індивідуальної) участі. Діти віком до 18 років беруть участь у зльоті під опікою батьків або дорослих опікунів.

Траси веломандрівок зльоту проходять територією Дрогобицького, Сколівського, Самбірського, Стрийського, Турківського районів Львівської області. На кожен день зльоту учасникам будуть запропоновані 2-3 варіанти трас веломандрівок. Траси прокладені в передгір’ях Карпат, в основному долинами рік, з перевалами між ними.  Перепади висот знаходяться в межах 500 м, покриття доріг в основному  асфальтове, хоча часто з неякісним покриттям. Окремі ділянки трас веломандрівок прокладені гравійними, грунтовими та лісовими дорогами. Інтенсивність автомобільного руху на трасах здебільшого незначна. Детальний опис трас учасники отримають в перший день зльоту.

Індивідуальні заявки учасників на участь у зльоті встановленої форми  Форма заявки подаються на адресу голови оргкомітету:

Микола Іваник, вул. Мазепи,6а, кв.37 м.Трускавець Львівської області,  Україна, 82200 або на електронну адресу:  ivanykmb@gmail.com

Термін подачі заявки – до 10.06.2012.

Оплату організаційного внеску та плату за попередньо замовлене проживання і харчування слід надсилати на картку ПриватБанку голови оргкомітету № 4149 4991 1121 5065.  Оплату організаційного внеску та плату за попередньо замовлене проживання і харчування від іноземних учасників зльоту приймають керівники делегацій інших країн.

 

Залишити коментар