Блог Новини ФСТУ

Виклик на міжнародні змагання з туристського багатоборства

Надія Сичова
15 Лип 2017

З 21 по 24 вересня 2017 року в селі Барвін Вітебського району – Республіка Білорусь у відповідності до календарного плану змагань Міжнародної федерації спортивного туризму відбудуться міжнародні змагання з туристсько-прикладного багатоборства в техниці пішохідного туризму. Змагання проводить Міністерство спорту і туризму Республіки Білорусь та Громадське об’єднання “Республіканський туристсько-спортивний союз”.

Положення про змагання –  за посиланням Положение о Чемпионате РБ и МФСТ по ТПМ техника пешеходного туризма 2017. Це Положення є офіційним викликом на змагання.

8 комментарі(в) Додати коментар

 • В цей час буде проходити чемпіонат України з пішохідного туризму. Так що всі наші команди будуть там.

 • Якось незручно виходить, адже на ці ж вихідні згідно календарного плану буде відбуватись Чемпіонат України з техніки пішохідного туризму.
  Як це так могло вийти, що в МФСТ назначили на одні ж ті дати ще такі ж самі змагання, ще й запрошують наших представників?!

  Сподіваюсь всі команди поїдуть саме на Чемпіонат України.

  • На жаль, ми не можемо узгодити терміни проведення Всеукраїнських змагань, щоб не було накладань, а що казати вже про міжнародні. Окрім того, нам надо разом підготувати збірну команду спеціально для міжнародних змагань, як то вимагають інші види спорту. Поки що МінМСУ не бачить в нашому виді спорту таку можливість, і ми самі не працюємо в цьому напрямку. Це завдання на майбутнє.

 • Шановні друзі, шановні колеги!
  Дійсно, жодна команда від України не поїде на ці змагання. А повинна їхати – збірна команда України, якщо робити все за Правилами МінМСУ. Ми весь час порушуємо вимоги до змагань, збираючи на чемпіонати України безліч команд від території. Ще трохи і МінМСУ заборонить нам приймати не обмежену кількість команд від територій, як ми завжди передбачаємо в своїх регламентах. На чемпіонатах України від територій повинна виступати збірна команда цієї території. Над цим нам треба думати. А участь в Міжнародних змаганнях нам потрібна, щоб залишитися національною федерацією. Якщо бачили останню версію ЄСКУ, то моглі помітити зменьшення кількості видів спорту – причина, вид спорту не підтвердив свій національний рівень і в першу чергу тому, що не є членом міжнародної федерації – ми йдем до того ж. На жаль

  • Згідний повністю, від однієї території (федерації), одна команда, інші можуть виступати поза заліком, в заявці перед змаганнями наголошувати, яка з команд іде в залік,

 • В багатьох видах спорту, якщо не в бiльшостi(в усiх iгрових видах точно) на ЧУ виступають клуби, а не збiрнi команди областей, тому я не бачу , на якiй пiдставi нам Мiнiстерство мае це забороняти.
  Немаэ значеня кого посилати в Бiлорусь, хоч збiрну хоч окрему команду, однаково такi змагання не мали накладатися на ЧУ. Змагання мали бути в жовтнi , але потiм белоруси перенесли ось i вийшла накладка/

 • 5 – 8 жовтня 2017 року відбудуться міжнародні змагання у Луцьку (Волинь – 2017). Сподіваюся на участь в цих змаганнях представників інших країн. На ці самі строки планувалися змагання відкритого Чемпіонату Білорусі (міжнародні про які ведеться мова у переписці). На наше прохання наші сусіди з Білорусі перенесли свій захід… але получилося невдало бо співпало з нашим ЧУ… Згадка про МФСТ – “як там планують” – тут ні до чого… Можливо команда з Волині зможе побувати у Вітебску….(шукаємо кошти), щоб підтримати наших колег сусідів… З Володимиром Трощенко цю ситуацію про співпадіння строків ми вже обговорювали, але календарі вже були сформовані….
  Що стосується кількості команд на ЧУ – питання для подальшого обміну думками, бо рішення в якусь одну сторону несе певний негатив для іншої позиції… яка теж хороша….
  з повагою Леонід Толстіхін

Залишити коментар