Блог Новини ФСТУ

Змагання з велосипедного туризму

Надія Сичова
31 Сер 2017

З 23 по 27 серпня в Рівненській області в районі села Олександрія пройшли змагання – чемпіонат України з велосипедного туризму.  На урочистому відкритті змагань були присутні: голова сільської Ради Михасюк  Т. В., віце-президент Федерації спортивного туризму України – Пахолюк Т. П, почесний президент Федерації спортивного туризму України – Соколов В. А., віце-президент ВП “Рівненська обласна федерація спортивного туризму” – Буренко В. В.

рабочий стол 004

В змаганнях брали участь 29 спортсменів з 6 регіонів України. Перше місце посіла збірна команда Харківської області, на другому місці – команда Хмельницької області і на третьому місці – команда Полтавської області.

Як і раніше не брали участь у змаганнях федерації Дніпропетровської, Одеської області,  Київської міської, спортсмени яких, як правило, здійснюють туристські спортивні походи вищих категорій і мають можливість показати своє вміння.

6 комментарі(в) Додати коментар

 • Леонід Толстіхін
  дивні слова…”Як і раніше не брали участь у змаганнях….” на мою думку у велотуризмі як і в інших видах туризму, ті хто змагаються (це вже новий контингент спортсменів-туристів) поки молоді…. хочуть вже результату…. а не через одинадцять років (бо до майстра, якщо чесно ходити, треба одинадцять походів…. якщо все добре складеться….) …. Криза малої кількості учасників (команд) в черговий раз спонукає до необхідності щось змінити…. адже після пішохідного туризму у велотуризму є величезний потенціал – скільки людей крутять педалі!!! Не ображайтеся колегі, з повагою до організаторів…. але трохи черговий раз сумно…. Пишу, щоб реагували… якщо звісно читають наш сайт….
  З повагою Леонід Толстіхін

 • Як на мене, то вже пора розділити спортивний туризм(похідний) і спортивний похід (змагальний), по суті це вже два різні види спорту. Просто приклад, в мене 18 походів на Кавказ, але вище тройки я не ходив, і максимум, шо в мене може бути, це 2 розряд. А на змаганнях КМСУ можна виконати за рік не виходячи зі спортзалу. Якось так…

  • Віктор Мемрук, а что мешает пойти выше тройки?

   • Да якось не склалось, А от цікаве питання. Наприклад, де в Україні можна пройти ту саму 4 на воді?, Гірських маршрутів в нас нема, Категорійних перевалів в нас нема (1 зимою в Карпатах, на пій погляд, це штучно придумано), Ми входим у МФСТ, але парадокс, В Росію ФСТУ не рекомендує їздити ( да я б і так не поїхав), лишаеться Европа, Турція. Грузія Як що чесно, то я не знаю, чи є десь в Альпах категорійні маршрути туристичні (не альпінізм). Тепер ідем далі, багато змагань проходить у республіці Білорусь, після останніх подій, де гарантія, що хтось з наших спортсменів, приїхавши в Білорусь, не опиниця в Краснодарському СІЗО.

    • Хто це вам сказав, що в Карпатах немає категорійних перевалів?Є, ще й як, і вдосталь для гірських походів 1-2 к.с.
     Крім того в Карпатах є технічні перешкоди складністю і 2Б, ми розвідали покищо Мармароши і Шпиці-Ребра-ГутинТомнатик. Але це більш альпіністкі перешкоди. (хоча яка різниця?)
     В походи можна ходити в країни Азії, Румунію, Болгарію, Гімалаї, Турцію, Грузію і ще багато інших країн.
     Про країни Европи дійсно, щоб туди ходити треба мати перелік класифікованих перешкод. Але це є недостаток нашої системи класифікації. В Европі все давно вже класифіковано і пройдено. Єдине що треба – навчитись нашому старшому поколінню, що у руля переводити ці різні системи класифікації в нашу систему. До речі у альпіністів таке давно зроблено.

     Короче, було би бажання.

 • *спортивний туризм (змагальний)*

Залишити коментар