Блог Новини ФСТУ

Виклик на змагання з водного спортивного туризму

Надія Сичова
19 Бер 2021

Міністерством молоді та спорту України затверджений Регламент чемпіонату України Регламент ЧУ водний. Проведення змагань передбачено ЄКПУ з 14 по 19 квітня 2021 року на річці Черемош в районі с. Дземброня Верховинського району Івано-Франківської області. Відповідний Наказ МінМСУ за посиланням Наказ МінМСУ ЧУ водний 2021.

Змагання особисті, проводяться відповідно до Правил спортивних змагань зі спортивного туризму на дистанціях ІV та V класу: “Слалом”; “Ралі – довга гонка”; “Спринт – коротка гонка”; “Рятувальні роботи”.

Змагання проводяться за умови дотримання карантинних норм, а також інших вимог законодавства в частині запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з урахуванням фактичних обставин щодо епідемічної ситуації та зонування на дату проведення змагань, і відповідно до вимог щодо одночасного перебування учасників (спортсменів, тренерів, суддів) у спортивній споруді (місці проведення змагань). Проведення змагань відбувається без глядачів за умови дотримання учасниками відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учасників.

Залишити коментар