Календарний план змагань ФСТУ

UserResponsible =
ПЕРЕГЛЯД ЗАХОДУ
найменування: Чемпіонат Дніпропетровської області
дата початку: 28.06.2019
дата закінчення: 30.06.2019
місто/область: Дніпро/Дніпропетровська
вид туризму: Вітрильний спортивний туризм
статус заходу: обласні
вид заходу: Змагання
вид змагань: командний
тип залікової групи: По вітрильності (до 10/до 13/до 16/ більш 16 кв.м.)
облік ваги екіпажу: з урахуванням ваги екіпажу
підрахунок трикутників: за мінімумов суми місць
гірша гонка по трикутникам: не викидається
відповідальний: Юрченко Олег Юрійович

ЗАЯВКИ

КОМАНДА СТАТУС ОБЛАСТЬ № РЕГ. ВІТР. № ГБ ЗАГАЛЬНА
ВІТРИЛЬНІСТЬ
ЗАЛІКОВА
ГРУПА
1 Джусперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA0433UA04330.5644.400до 10 кв.м.
2 Википеревірена та прийнятаДніпропетровськаUA0404UA04040.7228.000до 10 кв.м.
3 Dobrodruhперевірена та прийнятам. КиївUA1167670.7139.500до 10 кв.м.
4 Вінсентперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA0440UKR710.7149.900до 10 кв.м.
5 Зефирперевірена та прийнятаЗапорізькаUA2103UA21030.7159.900до 10 кв.м.
6 Хаскиперевірена та прийнятаХарківськаUA2184UKR840.7069.900до 10 кв.м.
7 Pearlперевірена та прийнятаПолтавська90.73410.000до 10 кв.м.
8 Ведьмаперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA0402UA04020.65210.100до 10 кв.м.
9 Black Jackперевірена та прийнятам. Київ-0.74710.600до 13 кв.м.
10 Калипсоперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA0450500.76510.800до 13 кв.м.
11 Неяперевірена та прийнятам. КиївUA1127270.69812.100до 13 кв.м.
12 Золотцеперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA0426MF-260.72012.400до 13 кв.м.
13 Валерчикперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA0469UKR690.72912.700до 13 кв.м.
14 Дикий Ветерперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA0477Д7770.73013.000до 13 кв.м.
15 Сіндбадперевірена та прийнятаХарківськаUA2129UKR790.77313.100до 13 кв.м.
16 Авосьперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA0528ЛУ-280К0.76816.400до 13 кв.м.

УЧАСНИКИ ЗАХОДУ

ПІБ КОМАНДА телефон email ТИП УЧАСТІ ВИКОНАНО № НАКАЗУ ДАТА НАКАЗУ
1Пефтієв А.Ю.Black Jack066-332-10-85peftievartem@gmail.comкерівник
2Леоненко В.В.Black Jack0674451490leon-partner@ukr.netучасник
3Заплатинський В.М.Dobrodruh097-284-46-87zvm@ukr.netкерівник
4Майборода В.Д.Dobrodruh0675892038Majboroda.Viktor@fstu.com.uaучасник
5Кравченко С.М.Pearl050-464-44-05krseni@gmail.comкерівник
6Буртовой І.А.Pearl066-57-45-499i.burtovoi@outlook.comучасник
7Разумов О.В.Авось095-557-86-51molle2@yandex.ruкерівник
8Чернишев М.А.Авось0000000000CHernyshev.Myxajlo@fstu.com.uaучасник
9Кара В.М.Авось0000000000Kara.Vitalij@fstu.com.uaучасник
10Дейнега С.О.Авось098-90-512-96Dejnega.Sergij@fstu.com.uaучасник
11Кислиця Ю.Ю.Валерчик067-618-10-90Kislitsa08@gmail.comкерівник
12Ванін О.С.Валерчик067-612-81-56a.s.vanin71@gmail.comучасник
13Маун Д.М.Ведьма0676333674dnmaun@gmail.comучасник
14Литвяк Д.Ю.Ведьма063-852-85-88dmitry.litvyak@gmail.comучасник
15Литвяк С.С.Ведьма093-754-27-98litvyak2011@gmail.comучасник
16Маун І.В.Ведьма098-437-68-26irinagerda.ig@gmail.comучасник
17Журавльов М.М.Вики067-55-15-858zhurmm@gmail.comкерівник
18Борейко І.В.Вики0000000000Borejko.Illya@fstu.com.uaучасник
19Білик С.О.Вінсент067-630-88-33serzhbilyk@ukr.netкерівник
20Булах В.В.Вінсент068-350-49-27valerii_bulakh@ukr.netучасник
21Михайлов Є.П.Джус067-285-50-78Mihavil69@gmail.comкерівник
22Дикий О.В.Дикий Ветер067-53-99-007aleksandr.dikiy@gmail.comкерівник
23Іщенко Н.Г.Дикий Ветер096-856-82-37yas4ik448@gmail.comучасник
24Данилюк Х.С.Дикий Ветер093-931-10-11lorensgutner55@gmail.comучасник
25Сосненко В.О.Дикий Ветер067-812-26-292014.28.05.viktoriya@gmail.comучасник
26Анциферова О.І.Зефир0999865415aantsyferova@gmail.comкерівник
27Анциферова О.І.Зефир0999865415aantsyferova@gmail.comкерівник
28Анцiферов С.В.Зефир0501608567egesihora@bigmir.netучасник
29Пономаренко О.В.Золотцеwasp392@gmail.comучасник
30Куций О.А.Золотце0673888372Kuczy`j.Oleksandr@fstu.com.uaучасник
31Юрченко О.Ю.Калипсо050-361-86-65Spakooleg@gmail.comкерівник
32Аполлонiн С.Л.Калипсо095-604-26-99apdl2061@gmail.comучасник
33Юрченко О.О.Калипсо050-829-22-09karpenko.ox@gmail.comучасник
34Пащенко Б.В.Нея066-497-26-74bolenan@gmail.comкерівник
35Горяна Д.В.Нея0000000000Goryana.Darya@fstu.com.uaучасник
36Журавльова О.І.Нея0667331708zhuravleshka@gmail.comучасник
37Пащенко Т.Б.Нея+380667331708Pashhenkmofij@fstu.com.uaучасник
38Антюхін Є.М.Нея000-000-00-00Antyuxin.YEvgen@fstu.com.uaучасник
39Удовiхiн С.К.Сіндбад099-187-81-36udovihin@ukr.netкерівник
40Лейба О.В.Сіндбад066-726-17-97o_leiba@ukr.netучасник
41Ксенофонтов Ю.О.Сіндбад0638362324Ksendz@ukr.netучасник
42Проскурiн О.М.Хаски0679143972sashpro.a@gmail.comкерівник
43Чермних О.I.Хаски097 992 31 32chermniy@gmail.comучасник
ЩОБ БАЧИТИ ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ, БУДЬ ЛАСКА, АВТОРИЗУЙТЕСЬ