Календарний план змагань ФСТУ

UserResponsible =
ПЕРЕГЛЯД ЗАХОДУ
найменування: Чемпіонат України зі спортивного туризму - вітрильний туризм
дата початку: 03.08.2019
дата закінчення: 11.08.2019
місто/область: Миколаїв/Миколаївська
вид туризму: Вітрильний спортивний туризм
статус заходу: всеукраїнські
вид заходу: Змагання
вид змагань: особистий
тип залікової групи: По вітрильності (до 10/до 13/до 16/ більш 16 кв.м.)
облік ваги екіпажу: з урахуванням ваги екіпажу
підрахунок трикутників: по загальному відносному часу
гірша гонка по трикутникам: не викидається
відповідальний: Дикий Олександр Вікторович
посилання на: РЕГЛАМЕНТ/ПОЛОЖЕННЯ
посилання на: ПРОТОКОЛ
посилання: КАРТА

ЗАЯВКИ

КОМАНДА СТАТУС ОБЛАСТЬ № РЕГ. ВІТР. № ГБ ЗАГАЛЬНА
ВІТРИЛЬНІСТЬ
ЗАЛІКОВА
ГРУПА
1 Росічперевірена та прийнятаКиївськаUA1005UKR 050.7477.200до 10 кв.м.
2 Недоробокперевірена та прийнятаХарківськаUA2106110.6467.900до 10 кв.м.
3 Dobrodruhперевірена та прийнятам. КиївUA1167670.7139.500до 10 кв.м.
4 Вінсентперевірена та прийнятаДонецькаUA0440UKR710.7169.900до 10 кв.м.
5 Pearlперевірена та прийнятаПолтавська90.70010.000до 10 кв.м.
6 Песецперевірена та прийнятам. КиївUA1123UKR 170.71810.000до 10 кв.м.
7 Мериперевірена та прийнятаПолтавськаUA1002 0.77710.600до 13 кв.м.
8 Калипсоперевірена та прийнятаЧернігівськаUA0450500.77410.800до 13 кв.м.
9 Неяперевірена та прийнятаПолтавськаUA1127270.76212.100до 13 кв.м.
10 Золотцеперевірена та прийнятаЗапорізькаUA0426MF-260.67712.400до 13 кв.м.
11 Валерчикперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA0469UKR690.72812.700до 13 кв.м.
12 Нехілийперевірена та прийнятаМиколаївськаUA2123230.77512.900до 13 кв.м.
13 Дикий Ветерне прийнятаВолинськаUA0477Д7770.74713.000до 13 кв.м.
14 Метеликперевірена та прийнятаХмельницькаUA2119Х190.74213.000до 13 кв.м.
15 Вионперевірена та прийнятаХарківськаUA2181810.67213.500больше 16 кв.м.
16 ALPIRO 18перевірена та прийнятаЖитомирськаUA0603LU 1030.75714.200больше 16 кв.м.
17 Alpiroперевірена та прийнятаПолтавськаUA1131ЛУ-0310.80815.600больше 16 кв.м.
18 Осаперевірена та прийнятаОдеськаUA160416040.76719.600больше 16 кв.м.
19 Фрамперевірена та прийнятаХарківськаUA2121Х 210.77919.700больше 16 кв.м.
20 Спокойныйперевірена та прийнятаОдеськаUA1605040.73021.500больше 16 кв.м.

УЧАСНИКИ ЗАХОДУ

ПІБ КОМАНДА телефон email ТИП УЧАСТІ ВИКОНАНО № НАКАЗУ ДАТА НАКАЗУ
1Дикий О.В.067-53-99-007aleksandr.dikiy@gmail.comсуддя
2Лук`янов В.В.Alpiro066-805-56-97alpiro18@gmail.comкерівник
3Дерій М.Ю.Alpiro067 9333450mmu011113@gmail.comучасник
4Дорошенко П.В.AlpiroDoroshenko.Pavlo@fstu.com.uaучасник
5Любченко Н.В.ALPIRO 18‎0679113073nik777@bigmir.netкерівник
6Большакова Л.В.ALPIRO 18066 990 6565lvv-mail@ukr.netучасник
7Левчук Л.І.ALPIRO 180931606151Levchuk.Leonid@fstu.com.uaучасник
8Заплатинський В.М.Dobrodruh097-284-46-87zvm@ukr.netкерівник
9Іващенко Г.О.Dobrodruh093-471-68-28samovar@i.uaучасник
10Кравченко С.М.Pearl050-464-44-05krseni@gmail.comкерівник
11Кравченко Т.В.Pearl095-550-757-0tatvladkrav@gmail.comучасник
12Бурлака М.П.Pearl093-454-76-82Burlaka.maxim@gmail.comучасник
13Кислиця Ю.Ю.Валерчик067-618-10-90Kislitsa08@gmail.comкерівник
14Ванін О.С.Валерчик067-612-81-56a.s.vanin71@gmail.comучасник
15Онищенко В.В.Вион050-630-24-73Pohodka12@gmail.comкерівник
16Ярцев В.І.Вион050-737-25-11vity1974@gmail.comучасник
17Асмолов С.О.Вион+380986000004grafitas1974@gmail.comучасник
18Олійник В.М.Вион+380952831541Olijny`k.Vady`m@fstu.com.uaучасник
19Білик С.О.Вінсент067-630-88-33serzhbilyk@ukr.netкерівник
20Маун Д.М.Вінсент0676333674dnmaun@gmail.comучасник
21Іщенко Н.Г.Дикий Ветер096-856-82-37yas4ik448@gmail.comучасник
22Пономаренко О.В.Золотцеwasp392@gmail.comкерівник
23Анциферова О.І.Золотце0999865415aantsyferova@gmail.comучасник
24Анциферова О.І.Золотце0999865415aantsyferova@gmail.comучасник
25Анциферов С.В.Золотце096-059-87-20sanciferov@gmail.comучасник
26Анциферов С.В.Золотце096-059-87-20sanciferov@gmail.comучасник
27Юрченко О.Ю.Калипсо050-361-86-65Spakooleg@gmail.comкерівник
28Клюєва О.С.Мери095-454-77-24lena.kliueva@gmail.comкерівник
29Кайнаран Ю.В.Мери066-765-60-43kainaran@gmail.comучасник
30Хамідулін О.А.Метелик067-79-210-77romantik_x@ukr.netкерівник
31Бабута В.В.Метеликbabuta.valentyna@fstu.com.uaучасник
32Яцина О.М.Метелик067-507-61-27YAczyna.Oleksandr@fstu.com.uaучасник
33Волков П.О.Недоробок0632929290volkov74p@gmail.comкерівник
34Золотов Б.Ю.Недоробок067-572-70-08bor963@ukr.netучасник
35Антонов Є.В.Нехілий050-303-96-93aquatex@ukr.netкерівник
36Тіхоміров А.В.НехілийTikhomirov.Anatoliy@fstu.com.uaучасник
37Куликова О.М.Нехілийbarakuda99@rambler.ruучасник
38Пащенко Б.В.Нея066-497-26-74bolenan@gmail.comкерівник
39Журавльова О.І.Нея0667331708zhuravleshka@gmail.comучасник
40Макаров В.В.Оса097-244-16-44valer4ik55@ukr.netкерівник
41Ноур I.В.Оса068-777-52242582640@gmail.comучасник
42Знова Ю.А.Оса+380509083262znova@i.uaучасник
43Зайцев М.О.Песец095-258-98-69Nikolay.zaycev@gmail.comкерівник
44Саакян А.В.Песец050-610-30-21Saakyan.asya@gmail.comучасник
45Бабошко Д.О.Росіч0503869320dimbc@ukr.netкерівник
46Косинський О.I.Спокойный050-477-48-84matriksvp3@ukr.netкерівник
47Ляпкало І.М.Спокойный050-464-48-32livanm77@gmail.comучасник
48Дугар О.В.СпокойныйDugar.Oleg@fstu.com.uaучасник
49Михайленко О.К.Спокойный067-933-34-50Myxajlenko.Oleksandr@fstu.com.uaучасник
50Антоненко Ю.П.Спокойный050-670-96-36ulichka-asya@rambler.ruучасник
51Партолюк Т.Р.Спокойный0000000000Partolyuk.Tetyana@fstu.com.uaучасник
52Цвигун О.В.Спокойный0000000000CZvygun.Oleksandr@fstu.com.uaучасник
53Солодков О.В.Фрам095-6-777-007solodkovua@ukr.netкерівник
54Марусова А.С.Фрамmarusova@ukr.netучасник
ЩОБ БАЧИТИ ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ, БУДЬ ЛАСКА, АВТОРИЗУЙТЕСЬ