Календарний план змагань ФСТУ

ПЕРЕГЛЯД ЗАХОДУ
найменування: Кубок України - вітрильний туризм ІІІ ранг
дата початку: 01.05.2021
дата закінчення: 10.05.2021
місто/область: Черкаси/Черкаська
вид туризму: Вітрильний спортивний туризм
статус заходу: всеукраїнські
вид заходу: Змагання
вид змагань: командний
тип залікової групи: По вітрильності (до 10/до 13/до 16/ більш 16 кв.м.)
облік ваги екіпажу: з урахуванням ваги екіпажу
підрахунок трикутників: по загальному відносному часу
гірша гонка по трикутникам: не викидається
відповідальний: Кравченко Сергій Миколайович
посилання на: РЕГЛАМЕНТ/ПОЛОЖЕННЯ
посилання на: ПРОТОКОЛ

ЗАЯВКИ

КОМАНДА СТАТУС ОБЛАСТЬ № РЕГ. ВІТР. № ГБ ЗАГАЛЬНА
ВІТРИЛЬНІСТЬ
ЗАЛІКОВА
ГРУПА
1 Росічперевірена та прийнятаКиївськаUA1005UKR 050.6877.200до 10 кв.м.
2 GooseBerryперевірена та прийнятаХарківськаUA2113GBR10.6949.400до 10 кв.м.
3 Вінсентперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA0440UKR710.7309.900до 10 кв.м.
4 Орионперевірена та прийнятаМиколаївськаUA1141UKR410.7149.900до 10 кв.м.
5 L&K formulaперевірена та прийнятаПолтавська290.76810.000до 10 кв.м.
6 Авантуристперевірена та прийнятаХарківськаUA2191910.69810.000до 10 кв.м.
7 Дельфинперевірена та прийнятаПолтавськаUA1108840.74010.000до 10 кв.м.
8 Зефирперевірена та прийнятаЗапорізькаUA2103UA21030.71710.000до 10 кв.м.
9 Аврорав процесі створенням. КиївUA11421142до 13 кв.м.
10 Стрижперевірена та прийнятаПолтавськаUA0823243280.68710.200до 13 кв.м.
11 Неяперевірена та прийнятаПолтавськаUA1127270.72112.100до 13 кв.м.
12 Янголперевірена та прийнятаПолтавськаUA1125UA11250.73312.300до 13 кв.м.
13 Золотцеперевірена та прийнятаЗапорізькаUA0426MF-260.71712.400до 13 кв.м.
14 ДРУГперевірена та прийнятам. КиївUA1120КИ-50.71412.600до 13 кв.м.
15 Дикий Ветерперевірена та прийнятаВолинськаUA0477Д7770.73813.000до 13 кв.м.
16 Метеликперевірена та прийнятаХмельницькаUA2119Х190.74213.000больше 16 кв.м.
17 Аструительныйперевірена та прийнятаХарківськаUA2108Х 80.82416.000больше 16 кв.м.
18 Авосьперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA0528ЛУ-280К0.75916.400больше 16 кв.м.
19 Туарегперевірена та прийнятаЛуганськаUA1301UKR-010.89716.600больше 16 кв.м.
20 Фрамперевірена та прийнятаХарківськаUA2121Х 210.75119.700больше 16 кв.м.
21 Борейперевірена та прийнятаПолтавськаUA2408УКР-080.80825.800больше 16 кв.м.
УЧАСНИКИ ЗАХОДУ
ПІБКОМАНДАТИП УЧАСТІВИКОНАНО№ НАКАЗУДАТА НАКАЗУ
1Сичова Н.П.головний суддя
2Іванов В.Ю.головний суддя
3Беррі А.С.GooseBerryкерівникІ розряд
4Мороз М.М.GooseBerryучасникІ розряд
5Кравченко С.М.L&K formulaкерівникКМСУ
6Кравченко Т.В.L&K formulaучасникКМСУ
7Сучков К.М.АвантуристкерівникІ розряд
8Филенко А.А.АвантуристучасникІ розряд
9Сучкова Н.К.АвантуристучасникІ розряд
10Михайлов Є.П.АвоськерівникІІІ розряд
11Разумов О.В.АвосьучасникІІІ розряд
12Данилюк Х.С.АвосьучасникІІІ розряд
13Ніколаєв А.А.АвосьучасникІІІ розряд
14Золотов Б.Ю.АструительныйкерівникКМСУ
15Гребенюк О.Є.АструительныйучасникКМСУ
16Гребенюк Л.М.АструительныйучасникКМСУ
17Кравченко С.С.БорейкерівникКМСУ
18Білик С.О.ВінсенткерівникКМСУ
19Іщенко Н.Г.ВінсентучасникКМСУ
20Пефтієв А.Ю.ДельфинкерівникІІ розряд
21Леоненко В.В.ДельфинучасникІІ розряд
22Дикий О.В.Дикий ВетеркерівникКМСУ
23Алтанець А.В.Дикий ВетеручасникКМСУ
24Мостинець О.Н.Дикий ВетеручасникКМСУ
25Тарновський В.С.ДРУГкерівникІ розряд
26Тарновський А.В.ДРУГучасникІ розряд
27Тарновський Д.В.ДРУГучасникІ розряд
28Андрєєва О.М.ДРУГучасникІ розряд
29Анциферов С.В.ЗефиркерівникКМСУ
30Анциферова О.І.ЗефиручасникКМСУ
31Пономаренко О.В.ЗолотцекерівникКМСУ
32Корнеев Р.Г.Золотцеучасник
33Водолаз В.В.ЗолотцеучасникКМСУ
34Хамідулін О.А.Метеликкерівник
35Бабута В.В.Метеликучасник
36Мангасаров Д.А.Метеликучасник
37Антюхін Є.М.НеякерівникКМСУ
38Горяна Д.В.НеяучасникКМСУ
39Журавльова О.І.НеяучасникКМСУ
40Пащенко Т.Б.НеяучасникКМСУ
41Булах В.В.ОрионкерівникКМСУ
42Момотов Д.О.ОрионучасникКМСУ
43Бабошко Д.О.РосічкерівникІ розряд
44Сергієнко А.Е.СтрижкерівникКМСУ
45Серебровська З.О.СтрижучасникКМСУ
46Ляшко Є.І.ТуарегкерівникІ розряд
47Ляшко Б.Є.ТуарегучасникІ розряд
48Солодков О.В.ФрамкерівникКМСУ
49Пилипенко А.М.ФрамучасникКМСУ
50Марусова А.С.ФрамучасникКМСУ
51Солодков А.А.ФрамучасникКМСУ
52Солодкова Д.А.ФрамучасникКМСУ
53Марусов А.В.ФрамучасникКМСУ
54Резник Д.В.ФрамучасникКМСУ
55Корбут М.Ю.ЯнголкерівникІ розряд
56Корбут Т.М.ЯнголучасникІ розряд
57Роммель М.Е.ЯнголучасникІ розряд
ЩОБ БАЧИТИ ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ, БУДЬ ЛАСКА, АВТОРИЗУЙТЕСЬ