Календарний план змагань ФСТУ

ПЕРЕГЛЯД ЗАХОДУ
найменування: Кубок Катамаранів
дата початку: 24.06.2021
дата закінчення: 28.06.2021
місто/область: Набережне/Запорізька
вид туризму: Вітрильний спортивний туризм
статус заходу: обласні
вид заходу: Змагання
вид змагань: командний
тип залікової групи: По класам
облік ваги екіпажу: без урахування ваги екіпажу
підрахунок трикутників: за мінімумов суми місць
гірша гонка по трикутникам: викидається
відповідальний: Коваленко Віталій Вікторович
посилання на: РЕГЛАМЕНТ/ПОЛОЖЕННЯ
посилання: КАРТА

ЗАЯВКИ

КОМАНДА СТАТУС ОБЛАСТЬ № РЕГ. ВІТР. № ГБ ЗАГ.
ВІТР.
ЗАЛІК.
ГРУПА
1 Росічперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA1005UKR 050.7637.20017 футів
2 Вінсентперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA0440UKR710.7399.90017 футів
3 Хаскиперевірена та прийнятаХарківськаUA2184UKR840.7369.90017 футів
4 Пепелацв процесі створенняДніпропетровськаUKR 330.73810.00017 футів
5 Песецв процесі створенням. КиївUA1123UKR 170.73810.00017 футів
6 САЛАРперевірена та прийнятаХарківськаUA2111UA21110.70610.00017 футів
7 Serenityперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA0412UA04120.75110.80017 футів
8 Золотцеперевірена та прийнятаЗапорізькаUA0426MF-260.74612.40019 футів
9 Кентаврперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA0425UA04250.70312.60019 футів
10 Валерчикперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA0469UKR690.79712.70019 футів
11 Дикий Ветерперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA0477Д7770.72613.00019 футів
12 Сіндбадперевірена та прийнятаХарківськаUA2129UKR790.72313.10019 футів
УЧАСНИКИ ЗАХОДУ
ПІБКОМАНДАТИП УЧАСТІВИКОНАНО№ НАКАЗУДАТА НАКАЗУ
1Лакша О.І.Serenityкерівник
2Лакша І.О.Serenityучасник
3Кислиця Ю.Ю.Валерчиккерівник
4Ванін О.С.Валерчикучасник
5Білик С.О.Вінсенткерівник
6Іщенко Н.Г.Вінсентучасник
7Дикий О.В.Дикий Ветеркерівник
8Алтанець А.В.Дикий Ветеручасник
9Мостинець О.Н.Дикий Ветеручасник
10Перепелиця А.Ю.Дикий Ветеручасник
11Пономаренко О.В.Золотцекерівник
12Анциферов С.В.Золотцеучасник
13Михайлов Є.П.Кентавркерівник
14Ніколаєв А.А.Кентавручасник
15Майоров А.С.Кентавручасник
16Пєскова Н.М.Пепелацучасник
17Зайцев М.О.Песецкерівник
18Саакян А.В.Песецучасник
19Бабошко Д.О.Росічкерівник
20Данилюк Х.С.Росічучасник
21Куций О.А.САЛАРкерівник
22Удовiхiн С.К.Сіндбадкерівник
23Коваленко В.В.Сіндбадучасник
24Коваленко М.С.Сіндбадучасник
25Коваленко Є.В.Сіндбадучасник
26Проскурiн О.М.Хаскикерівник
27Чермних О.I.Хаскиучасник
ЕСКУ Додаток 85 Спортивний туризм
Категорійні спортивні походи
ЩОБ БАЧИТИ ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ, БУДЬ ЛАСКА, АВТОРИЗУЙТЕСЬ