Блог Новини ФСТУ

Відбувся суддівський семінар зі спортивного туризму – скандинавська ходьба

Надія Сичова
7 Жов 2020
3-4 жовтня в Дніпрі пройшов Суддiвський семінар зі спортивного туризму – скандинавської ходьби, на якому навчались 47 суддiв з 20 міст України!
Це перший спільний проект Федерації спортивного туризму України, Української федерації скандинавської ходьби  та Спортивного комітету України.
Це було 2-тижневе онлайн-навчання та трьохденне офлайн-навчання: 2-3 жовтня (теорія) й 4 жовтня (практика) на Першому Кубку зі скандинавської ходьби в Дніпрі.
Для учасників семінару це підвищення їхньої кваліфікації й виконання вимог для отримання звання спортивний суддя 2-гої категорії, а декому й 1-шої категорії, можливість кваліфіковано судити спортивні змагання Української федерації скандинавської ходьби, а починаючи з 2021 року бути суддею на офіційних державних змаганнях федерації спортивного туризму України – Кубки, Чемпіонати міст, областей, Всеукраїнські по спеціалізації скандинавська ходьба.
120959572_1468309203368726_966019669054882565_o
Для любителів та професіоналів скандинавської ходьби України цей семінар надає новий рівень проведення змагань зі скандинавської ходьби та суддiвства за європейськими правилами.
Запрошуємо на новий рівень розвитку скандинавської ходьби України у спільних проектах Федерації Спортивного Туризму України та Української Федерації Скандинавської ходьби.
Єфіменко І.

4 комментарі(в) Додати коментар

  • Мені не зрозуміло, про яку Всеукраїнську Федерацію скандинавської ходьби, яка рекламується на банері, йде мова? Ми цій вид спорту приймали, щоб вони самі себе рекламували???

  • На жаль – це реалії нашого життя. Ми прийняли їх до нашої Федерації, і в той же час, ми й досі не довели МінМСУ, що це наш вид спорту. Щоб зробити такий банер, скандинави виклали не маленькі кошти, а зробити новий, з рекламою ФСТУ ще не встигли. Ми й самі не завжди на своїх змаганнях вивішуємо прапор ФСТУ, а жаль. А такої стартової арки з банером ФСТУ, як у скандинавів наша федерація за 20 років існування не спромоглася зробити.
    Багато питань и багато над чим ще можна працювати.

  • Так, витрачені гроші – це дуже прикро. Але скандинави самі просились до ФСТУ, і використовувати подібні банери та ворота (навіть, якщо воні дуже коштовні та гарні) – це неповага до нашої Федерації. Може почати з того, щоб навчитись самім себе поважати? Сподіваюсь, що від керівництва ФСТУ комісія скандинавської ходьби отримала протест та зауваження.

  • Жодної копійки Федерація не витратила на цей семінар. Усі кошти судді, які брали участь в семінарі, переведені на рахунок Федерації, окрім того проплачений проїзд представника Федерації до місця змагань. Організаторам заходу зроблено зауваження за відсутність Прапора Федераці.

Залишити коментар