Календарний план змагань ФСТУ

UserResponsible =
ПЕРЕГЛЯД ЗАХОДУ
найменування: Чемпіонат України - вітрильний туризм, III ранг
дата початку: 28.04.2018
дата закінчення: 06.05.2018
місто/область: Черкаси/Черкаська
вид туризму: Вітрильний спортивний туризм
статус заходу: всеукраїнські
вид заходу: Змагання
вид змагань: командний
тип залікової групи: По вітрильності (до 10/до 13/до 16/ більш 16 кв.м.)
облік ваги екіпажу: з урахуванням ваги екіпажу
підрахунок трикутників: по загальному відносному часу
гірша гонка по трикутникам: не викидається
відповідальний: Кравченко Сергій Миколайович
посилання на: РЕГЛАМЕНТ/ПОЛОЖЕННЯ
посилання на: ПРОТОКОЛ

ЗАЯВКИ

КОМАНДА СТАТУС ОБЛАСТЬ № РЕГ. ВІТР. № ГБ ЗАГАЛЬНА
ВІТРИЛЬНІСТЬ
ЗАЛІКОВА
ГРУПА
1 Королевич Елисейперевірена та прийнятам. КиївUA112424EL0.7247.200до 10 кв.м.
2 Росічперевірена та прийнятаВінницькаUA1005UKR 050.7457.200до 10 кв.м.
3 Трайдентв процесі створенняПолтавськаUA1121UKR110.7387.200до 10 кв.м.
4 Википеревірена та прийнятаВолинськаUA0404UA04040.6577.900до 10 кв.м.
5 L&K formulaне прийнятаПолтавськаUA17000070.7118.000до 10 кв.м.
6 Стріжперевірена та прийнятаПолтавськаUA2411U-110.7009.600до 10 кв.м.
7 Аполлоперевірена та прийнятаХерсонськаUA22270770.6789.700до 10 кв.м.
8 Зефирперевірена та прийнятаХарківськаUA2103UA21030.6609.900до 10 кв.м.
9 Хаскиперевірена та прийнятаХарківськаUA2184UKR840.7039.900до 10 кв.м.
10 Pearlв процесі створенняПолтавська90.69710.000до 10 кв.м.
11 Ведьмаперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA0402UA04020.71510.000до 10 кв.м.
12 Оберонперевірена та прийнятаЗапорізькаUA2118UA21180.75610.000до 10 кв.м.
13 JAZZперевірена та прийнятаЧернігівськаUA0412КИ 70.80610.800до 10 кв.м.
14 RedSailвідправленаПолтавська270.73612.100до 13 кв.м.
15 ДРУГперевірена та прийнятам. КиївUA1120КИ-50.77212.600до 13 кв.м.
16 Дифтонгперевірена та прийнятаКіровоградськаUA2104SLAM40.74512.800до 13 кв.м.
17 Акула Тринидадаперевірена та прийнятаПолтавськаUA1111UA11110.72812.900до 13 кв.м.
18 Нехілийперевірена та прийнятаМиколаївськаUA2123230.77512.900до 13 кв.м.
19 Дикий Ветерперевірена та прийнятаВолинськаUA0477Д7770.76413.000до 13 кв.м.
20 Марлинперевірена та прийнятаОдеськаUA2443ЛА 5243 K0.70913.000до 13 кв.м.
21 Метеликперевірена та прийнятаХмельницькаUA2119Х190.74713.000до 13 кв.м.
22 Валерчикперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA0469UKR690.75013.100до 13 кв.м.
23 ДАКв процесі створенняЖитомирська190.76413.100до 13 кв.м.
24 Сіндбадперевірена та прийнятаХарківськаUA2129UKR790.77313.100до 13 кв.м.
25 Вионперевірена та прийнятаХарківськаUA2181810.68113.500до 13 кв.м.
26 Туарегперевірена та прийнятаЛуганськаUA1301UKR-010.82415.200больше 16 кв.м.
27 Alpiroперевірена та прийнятаПолтавськаUA1131ЛУ-0310.80215.600больше 16 кв.м.
28 ALPIRO 18в процесі створенняЖитомирськаUA0603LU 1030.78415.700больше 16 кв.м.
29 Аструительныйперевірена та прийнятаХарківськаUA2108Х 80.86916.000больше 16 кв.м.
30 Спокойныйне прийнятаОдеськаUA1605040.74123.100больше 16 кв.м.
31 Одарликперевірена та прийнятаОдеськаUA1646ОДА 3246к0.82126.800больше 16 кв.м.

УЧАСНИКИ ЗАХОДУ

ПІБ КОМАНДА телефон email ТИП УЧАСТІ ВИКОНАНО № НАКАЗУ ДАТА НАКАЗУ
1Лук`янов В.В.Alpiro066-805-56-97alpiro18@gmail.comкерівникІ розряд
2Скляр О.М.Alpiro096-577-45-07o.n.sklar@gmail.comучасникІ розряд
3Дерій М.Ю.Alpiro067 9333450mmu011113@gmail.comучасникІ розряд
4Любченко Н.В.ALPIRO 18‎0679113073nik777@bigmir.netкерівникІІ розряд
5Фоменко В.В.ALPIRO 180000000000Fomenko.Volodymyr@fstu.com.uaучасникІІ розряд
6Фоменко О.В.ALPIRO 180000000000Fomenko.Oksana@fstu.com.uaучасникІІ розряд
7Кучеренко Ю.Г.JAZZ097-355-66-14pnempeng@gmail.comкерівникІІ розряд
8Шутенков А.В.JAZZ093-652-00-05kimbim380@gmail.comучасникІІ розряд
9Кравченко С.М.L&K formula050-464-44-05krseni@gmail.comкерівникКМСУ
10Кравченко Т.В.L&K formula095-550-757-0tatvladkrav@gmail.comучасникКМСУ
11Кравченко С.С.Pearl093-586-77-68krauch.sergey@gmail.comкерівникКМСУ
12Клюєва О.С.Pearl095-454-77-24lena.kliueva@gmail.comучасникІ розряд
13Пономарьов В.А.Pearl0000000000Ponomarov.Viktor@fstu.com.uaучасникІ розряд
14Антюхін Є.М.RedSail0000000000Vntyuxin.YEvgenij@fstu.com.uaкерівникІ розряд
15Морозов М.П.RedSail0000000000Morozov.Maksym@fstu.com.uaучасникІ розряд
16Горяна Д.В.RedSail0000000000Goryana.Darya@fstu.com.uaучасникІ розряд
17Колесніченко М.В.RedSail0000000000Kolesnichenko.Mariya@fstu.com.uaучасникІ розряд
18Григорчук Д.В.Акула Тринидада067-965-70-14luda-den@ukr.netкерівникІ розряд
19Григорчук Л.Л.Акула Тринидада067-965-70-14Gry`gorchuk.Lyudmy`la@fstu.com.uaучасникІ розряд
20Кириченко В.В.Акула Тринидада098-121-37-32Kyrychenko.Volody`my`r@fstu.com.uaучасникІ розряд
21Бурлака М.П.Акула Тринидада093-454-76-82Burlaka.maxim@gmail.comучасникІ розряд
22Коваленко А.В.Аполло099-346-48-63zo302256@gmail.comкерівникІІІ розряд
23Коваленко М.А.Аполло+380667858000mikeatamanoff@gmail.comучасникІІІ розряд
24Золотов Б.Ю.Аструительный067-572-70-08bor963@ukr.netкерівникКМСУ
25Гребенюк О.Є.Аструительный0504644404amikusiko@gmail.comучасникКМСУ
26Кислиця Ю.Ю.Валерчик067-618-10-90Kislitsa08@gmail.comкерівникКМСУ
27Ванін О.С.Валерчик067-612-81-56a.s.vanin71@gmail.comучасникКМСУ
28Литвяк Д.Ю.Ведьма063-852-85-88dmitry.litvyak@gmail.comкерівникІ розряд
29Маун Д.М.Ведьма0676333674dnmaun@gmail.comучасникІ розряд
30Журавльов М.М.Вики067-55-15-858zhurmm@gmail.comкерівникІІ розряд
31Лакша І.О.Вики‎068-891-23-96Alirnaiv@ua.fmучасникІІ розряд
32Онищенко В.В.Вион050-630-24-73Pohodka12@gmail.comкерівник
33Ярцев В.І.Вион050-737-25-11vity1974@gmail.comучасник
34Рильскова О.В.Вион‎050-180-63-06Elenakat75@gmail.comучасник
35Моісеєв В.Г.Вион+380661495383Moiseyev.Volodymyr@fstu.com.uaучасник
36Ключковская Г.и.Вион+380509304904Klyuchkovskaya.Galy`na@fstu.com.uaучасник
37Земба А.А.ДАК096-677-68-42zemba.anatoliy@gmail.comкерівникІІ розряд
38Яценко В.М.ДАК00000000YAczenko.Valerij@fstu.com.uaучасникІІ розряд
39Коваль А.В.ДАК0000000000Koval.Anna@fstu.com.uaучасникІІ розряд
40Дикий О.В.Дикий Ветер067-53-99-007aleksandr.dikiy@gmail.comкерівникКМСУ
41Іщенко Н.Г.Дикий Ветер096-856-82-37yas4ik448@gmail.comучасникКМСУ
42Юрченко О.Ю.Дикий Ветер050-361-86-65Spakooleg@gmail.comучасникКМСУ
43Лейба О.В.Дифтонг066-726-17-97o_leiba@ukr.netкерівникІІ розряд
44Козир О.В.Дифтонг0686053706Kozy`r.Oleksij@fstu.com.uaучасникІІ розряд
45Пуляєв С.Є.Дифтонг0970557930Pulyayev.Sergij@fstu.com.uaучасникІІ розряд
46Тарновський В.С.ДРУГ0503847958tarnovskiy_vs@ukr.netкерівникІІ розряд
47Тарновський Д.В.ДРУГ0664740450dm.tarnovskiy@gmail.comучасникІІ розряд
48Андрєєва О.М.ДРУГ0994092256olga.m.andreeva56@gmail.comучасникІІ розряд
49Анциферов С.В.Зефир096-059-87-20sanciferov@gmail.comкерівник
50Куций О.А.Зефир0673888372Kuczy`j.Oleksandr@fstu.com.uaучасник
51Дьоміна Л.П.Зефир0509539543D`omina.Lary`sa@fstu.com.uaучасник
52Левит М.В.Королевич Елисей050-326-14-86Mykhailo.levit@gmail.comкерівник
53Бовкун Р.І.Марлин066-069-7704oleg13bovkun@gmail.comкерівник
54Горенко С.О.Марлин0660697704ostrov.parusa@gmail.comучасник
55Стричук О.В.Марлин380952518181stru4uk@fstu.com.uaучасник
56Венгель В.П.Марлин+380 95 657 3795vengel@fstu.com.uaучасник
57Хамідулін О.А.Метелик067-79-210-77romantik_x@ukr.netкерівникКМСУ
58Бабута В.В.Метеликbabuta.valentyna@fstu.com.uaучасникКМСУ
59Мангасаров Д.О.Метеликmanhasarov.dmytro@fstu.com.uaучасникКМСУ
60Антонов Є.В.Нехілий050-303-96-93aquatex@ukr.netкерівник
61Тіхоміров А.В.НехілийTikhomirov.Anatoliy@fstu.com.uaучасник
62Куликова О.М.Нехілийbarakuda99@rambler.ruучасник
63Антонов Д.Є.Нехілийbotsman.kharkov@gmail.comучасник
64Косолапов С.В.Оберон050-935-59-52cap.silver1672@gmail.comкерівникІІ розряд
65Карпова А.М.Оберонkarpova@fstu.com.uaучасникІІ розряд
66Ноур I.В.Одарлик068-777-52242582640@gmail.comкерівник
67Макаров В.В.Одарлик097-244-16-44valer4ik55@ukr.netучасник
68Гладких М.А.Одарлик0677554016Gladky`x.Mariya@fstu.com.uaучасник
69Сунцова І.І.Одарлик0987643671Sunczova.Iryna@fstu.com.uaучасник
70Бабошко Д.О.Росіч0503869320dimbc@ukr.netкерівникІІ розряд
71Удовiхiн С.К.Сіндбад099-187-81-36udovihin@ukr.netкерівникКМСУ
72Ксенофонтов Ю.О.Сіндбад0638362324Ksendz@ukr.netучасникКМСУ
73Савченко В.І.Сіндбад0501403742dead_angel909@mail.ruучасникКМСУ
74Косинський О.I.Спокойный050-477-48-84matriksvp3@ukr.netкерівникІ розряд
75Ляпкало І.М.Спокойный050-464-48-32livanm77@gmail.comучасникІ розряд
76Кузнецов О.Б.Спокойный098-704-27-03akuznetsov@meta.uaучасникІ розряд
77Чеботарев В.А.Спокойный066-599-63-20cebotarev047@gmail.comучасникІ розряд
78Ляпкало О.А.Спокойный050-464-53-52livanm@ukr.netучасник
79Мігов Є.Г.Спокойный066-521-97-61livanm@meta.uaучасникІ розряд
80Касьянов О.О.Спокойный066-493-17-28iskanderlocator@gmail.comучасникІ розряд
81Сергієнко А.Е.Стріж‎093-046-05-48sergienko.artur@fstu.com.uaкерівникІ розряд
82Лакша О.І.Стріж067-491-39-88alirnaivdva@gmail.comучасникІ розряд
83Михайловський І.П.Трайдент‎099-242-43-254.igor.m@gmail.comкерівникІ розряд
84Ляшко Є.І.Туарег050-520-67-30perets.co@gmail.comкерівникКМСУ
85Ляшко Б.Є.Туарег+38 (095) 195 94 95lyashko.bogdan97@gmail.comучасникКМСУ
86Хлєбнікова О.Е.Туарег+38-099-650-41-53XlyebnikovaOlga@fstu.com.uaучасникКМСУ
87Чермних О.I.Хаски097 992 31 32chermniy@gmail.comкерівникКМСУ
88Проскурiн О.М.Хаски0679143972sashpro.a@gmail.comучасникКМСУ
ЩОБ БАЧИТИ ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ, БУДЬ ЛАСКА, АВТОРИЗУЙТЕСЬ