Календарний план змагань ФСТУ

ПЕРЕГЛЯД ЗАХОДУ
найменування: Чемпіонат України - вітрильний туризм, ІІІ ранг
дата початку: 28.04.2018
дата закінчення: 06.05.2018
місто/область: Черкаси/Черкаська
вид туризму: Вітрильний спортивний туризм
статус заходу: всеукраїнські
вид заходу: Змагання
вид змагань: командний
тип залікової групи: По вітрильності (до 10/до 13/до 16/ більш 16 кв.м.)
облік ваги екіпажу: з урахуванням ваги екіпажу
відповідальний: Кравченко Сергій Миколайович
посилання на: РЕГЛАМЕНТ/ПОЛОЖЕННЯ

ЗАЯВКИ

КОМАНДА СТАТУС ОБЛАСТЬ № РЕГ. ВІТР. № ГБ ЗАГАЛЬНА
ВІТРИЛЬНІСТЬ
ЗАЛІКОВА
ГРУПА
1 Apolloв процесі створенняХерсонськаUA-без рег.UA2227до 10 кв.м.
2 Королевич Елисейперевірена та прийнятам. КиївUA112424EL0.7247.200до 10 кв.м.
3 Росічперевірена та прийнятаВінницькаUA1005UKR 050.7457.200до 10 кв.м.
4 Википеревірена та прийнятаВолинськаUA0404UA04040.6577.900до 10 кв.м.
5 L&K formulaперевірена та прийнятаПолтавськаUA17000070.7399.000до 10 кв.м.
6 Стріжперевірена та прийнятаПолтавськаUA2411U-110.7009.600до 10 кв.м.
7 Аполлоне прийнятаХерсонськаUA22270770.6789.700до 10 кв.м.
8 Зефирперевірена та прийнятаХарківськаUA2103UA21030.6609.900до 10 кв.м.
9 Хаскиперевірена та прийнятаХарківськаUA2184UKR840.7039.900до 10 кв.м.
10 Ведьмаперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA0402UA04020.71510.000до 10 кв.м.
11 Оберонперевірена та прийнятаЗапорізькаUA2118UA21180.75610.000до 10 кв.м.
12 JAZZперевірена та прийнятаЧернігівськаUA0412КИ 70.72410.800до 10 кв.м.
13 ДРУГперевірена та прийнятам. КиївUA1120КИ-50.77212.600до 13 кв.м.
14 Дифтонгперевірена та прийнятаКіровоградськаUA2104SLAM40.74512.800до 13 кв.м.
15 Нехілийперевірена та прийнятаМиколаївськаUA2123230.77512.900до 13 кв.м.
16 Дикий Ветерперевірена та прийнятаВолинськаUA0477Д7770.76813.000до 13 кв.м.
17 Марлинперевірена та прийнятаОдеськаUA2443ЛА 5243 K0.70913.000до 13 кв.м.
18 Метеликперевірена та прийнятаХмельницькаUA2119Х190.74713.000до 13 кв.м.
19 Валерчикперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA0469UKR690.75013.100до 13 кв.м.
20 Сіндбадперевірена та прийнятаХарківськаUA2129UKR790.77313.100до 13 кв.м.
21 Вионперевірена та прийнятаХарківськаUA2181810.68113.500до 13 кв.м.
22 Туарегперевірена та прийнятаЛуганськаUA1301UKR-010.82415.200до 16 кв.м.
23 Alpiroперевірена та прийнятаПолтавськаUA1131ЛУ-0310.80215.600до 16 кв.м.
24 ALPIRO 18в процесі створенняЖитомирськаUA0603LU 1030.78415.700до 16 кв.м.
25 Аструительныйперевірена та прийнятаХарківськаUA2108Х 80.83916.000до 16 кв.м.
26 GRAFITASперевірена та прийнятаХарківськаUA-без рег.UKR 38190.92022.100больше 16 кв.м.
27 Спокойныйперевірена та прийнятаОдеськаUA1605040.75523.100больше 16 кв.м.
28 Одарликперевірена та прийнятаОдеськаUA1646ОДА 3246к0.82126.800больше 16 кв.м.

УЧАСНИКИ ЗАХОДУ

ПІБ КОМАНДА ТИП УЧАСТІ ВИКОНАНО № НАКАЗУ ДАТА НАКАЗУ
1Савченко В.І.Сіндбадучасник
2Хлєбнікова О.Е.Туарегучасник
3Козир О.В.Дифтонгучасник
4Пуляєв С.Є.Дифтонгучасник
5Чеботарев В.А.Спокойныйучасник
6Касьянов О.О.Спокойныйучасник
7Коваленко М.А.Аполлоучасник
8Лакша О.І.Стріжучасник
9Тарновський Д.В.ДРУГучасник
10Андрєєва О.М.ДРУГучасник
11Гладких М.А.Одарликучасник
12Сунцова І.І.Одарликучасник
13Стричук О.В.Марлинучасник
14Венгель В.П.Марлинучасник
15Моісеєв В.Г.Вионучасник
16Асмолов С.С.GRAFITASучасник
17Ключковская Г.и.Вионучасник
18Асмолов С.О.GRAFITASкерівник
19Маун Д.М.Ведьмаучасник
20Іщенко Н.Г.Дикий Ветеручасник
21Шутенков А.В.JAZZучасник
22Юрченко О.Ю.Дикий Ветеручасник
23Ванін О.С.Валерчикучасник
24Лакша І.О.Викиучасник
25Дикий О.В.Дикий Ветеркерівник
26Литвяк Д.Ю.Ведьмакерівник
27Бабошко Д.О.Росічкерівник
28Кучеренко Ю.Г.JAZZкерівник
29Журавльов М.М.Викикерівник
30Кислиця Ю.Ю.Валерчиккерівник
31Любченко Н.В.ALPIRO 18керівник
32Ляшко Б.Є.Туарегучасник
33Ляшко Є.І.Туарегкерівник
34Тарновський В.С.ДРУГкерівник
35Левит М.В.Королевич Елисейкерівник
36Дикий Д.О.Дикий Ветеручасник
37Кузнецов О.Б.Спокойныйучасник
38Макаров В.В.Одарликучасник
39Косинська С.П.Спокойныйучасник
40Косинський О.I.Спокойныйкерівник
41Ноур I.В.Одарликкерівник
42Скляр О.М.Alpiroучасник
43Ляпкало І.М.Спокойныйучасник
44Дерій М.Ю.Alpiroучасник
45Большакова Л.В.ALPIRO 18учасник
46Кравченко Т.В.L&K formulaучасник
47Горенко С.О.Марлинучасник
48Лукьянов В.В.Alpiroкерівник
49Кравченко С.М.L&K formulaкерівник
50Проскурiн О.М.Хаскиучасник
51Тіхоміров А.В.Нехілийучасник
52Куликова О.М.Нехілийучасник
53Ксенофонтов Ю.О.Сіндбадучасник
54Ярцев В.І.Вионучасник
55Бабута В.В.Метеликучасник
56Мангасаров Д.О.Метеликучасник
57Рыльскова Е.В.Вионучасник
58Антонов Д.Є.Нехілийучасник
59Карпова А.М.Оберонучасник
60Куций О.А.Зефиручасник
61Дьоміна Л.П.Зефиручасник
62Антонов Є.В.Нехілийкерівник
63Удовiхiн С.К.Сіндбадкерівник
64Золотов Б.Ю.Аструительныйкерівник
65Лейба О.В.Дифтонгкерівник
66Хамідулін О.А.Метеликкерівник
67Чермних О.I.Хаскикерівник
68Онищенко В.В.Вионкерівник
69Косолапов С.В.Оберонкерівник
70Анциферов С.В.Зефиркерівник
71Коваленко А.В.Аполлокерівник
72Бовкун Р.І.Марлинкерівник
73Гребенюк О.Є.Аструительныйучасник
74Ляпкало О.А.Спокойныйучасник
75Мігов Є.Г.Спокойныйучасник
76Сергієнко А.Е.Стріжкерівник
ЩОБ БАЧИТИ ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ, БУДЬ ЛАСКА, АВТОРИЗУЙТЕСЬ