Блог Новини МінМСУ > Новини ФСТУ

Виклик на змагання за Кубок Ураїни з водного спортивного туризму

Надія Сичова
26 Сер 2020

З 01 по 04 жовтня 2020 року в с. Сокільці Немирівського району Вінницької області на річці Південний Буг після тривалої із-за короновірусу перерви наші спортсмени мають можливість позмагатися за Кубок України з водного спортивного туризму. Офіціним викликом на змагання є Регламент Кубку України.

Змагання проводяться серед екіпажів класів суден С-4, С-2, К-1, К-2 відповідно до Правил на дистанціях  ІІІ та ІV класу: “Слалом”; “Ралі – довга гонка”; “Спринт – коротка гонка”.

Враховуючи прагнення нашої держави, а також федерації до найскорішої діджиталізації процесів реєстрації та інше, будь ласка, попердньо зареєструйтеся за посиланням на сторінці сайту з формою реєстрації, та форумом для обговорення Кубку України з водного туризму у Вінницькій області Реєстрація. На жаль, паперові іменні заявки поки що не відміняються. Но активісти нашої федерації над цим працюють.

Інформацію про умови приймання, розміщення, харчування, проведення нарад та інше, розміщено за посиланням Умови.

Одночасно із змаганнями комісія Федерації з водного спортивного туризму передбачає проведення звітно виборчих зборів. Готуйте свої пропозиції.

До зустрічі на дистанціях.

3 комментарі(в) Додати коментар

  • посилання на форму реєстрації на змагання та форум для постановки питань по Кубку!
    https://bit.ly/2Qtq1sb

  • Зверніть увагу – змагання ОСОБИСТІ !

  • Зверніть увагу, колеги, що МінМСУ та МОЗУ видало Наказ 15.07.2020 № 603/1608, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 31 липня 2020 р.за № 731/35014 Про медичне забезпечення проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів https://drive.google.com/file/d/1Gx1Cq1r4a2BabR1D4G5ceDMxzNzFhZqu/view?usp=sharing, відповідно якому скасовуюються попередні вимоги отримувати довідки в лікувально-фізкультурних диспансерах

Залишити коментар