Блог Змагання

Виклик на змагання зі спортивного вітрильного туризму

Надія Сичова
29 Лип 2020

З 08 по 16 серпня 2020 року в м. Приморську Запорізької області в північній акваторії Азовського моря проводяться змагання за Кубок України зі спортивного вітрильного туризму. Запрошуються до участі у змаганнях  спортсмени (екіпажі вітрильних човнів) АР Крим, областей, міст Києва та Севастополя, фізкультурно-спортивних товариств, спортивних клубів. Затверджений Регламент КУ вітрильний туризм.

Змагання проводяться на туристських розбірних вітрильних човнах з будь-яким типом вітрильного спорядження із заявленою вітрильністю в класах до 10 м2, до 13 м2, до 16 м2, понад 16 м. Змагання особисті проводяться відповідно до вимог Правил змагань зі спортивного туризму на дистанціях IV та V класу: “похід-ралі”; “гонки по замкнутій дистанції”; “маршрутна гонка”; “спеціальні завдання “Комбінована гонка”. Дистанція “спеціальні завдання “Комбінована гонка” – гонка в заданому напрямку з використанням декількох поворотних знаків, замкнутих умовною лінією, з виконанням спеціальних завдань: “веслування”, “якірна зупинка”, “постановка вітрил”, “рифлення вітрил”, “підняття предмету із води”. Кількість гонок – одна.

При проведенні змагань передбачається дотриманням усіх карантинних вимог, що рекомендовані МОЗ України, за згодою Приморської міської ради Запорізької області.

Залишити коментар