Блог Змагання > Новини регіонів

Відбувся чемпіонат Волині з водного туризму

Денис Цветинович
1 Тра 2018

S4120062

29 команд – 16 дитячих та 13 дорослих з різних територій Волині змагались за звання чемпіона у водному туризмі.

Змагання, організовані обласним Центром туризму, спорту та екскурсій та Волинською федерацією спортивного туризму, за сприяння управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, Маневицького центру творчості дітей та юнацтва, відбувались 28-30 квітня 2018 року на річці Стохід поблизу сіл Черськ і Троянівка Маневицького району.

На урочисте відкриття змагань прибули голова Маневицької райдержадміністрації Андрій Линдюк, голова Маневицької районної ради Анатолій Мельник, начальник Маневицького відділу освіти Валентина Книш, які побажали учасникам вдалих стартів та хороших фінішів.

Як повідомив голова оргкомітету, директор обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін, що вже вдруге на цьому ж місці організовують такі змагання. -«Дана територія має хороші умови для проведення подібних змагань завдяки природним умовам та особливостям річки Стохід з її численними руслами. Приємно, що цього року збільшилась кількість учасників. Є бажаючі приєднатись до цих змагань команди з інших областей та сусідніх держав, тому будемо розширювати форму їх проведення».

Організатори підготували для учасників цікаві та досить непрості дистанції. В перший день екіпажі долали на байдарках дистанцію «Спринт» – 4-х кілометровий маршрут з проходженням восьми обов’язкових контрольних пунктів. Перед стартом екіпажі отримували карту з маршрутом та засоби для відмітки. Електронна система відмітки, яка застосовувалась на дистанції, дозволяла учасникам відразу на фініші побачити характеристику свого руху на маршруті та рейтинг серед команд. Щоб пройти дистанцію, треба було не лише добре фізично працювати на веслах, а велике значення відігравало вміння орієнтуватися по карті. Річка Стохід має багато русел та стариць і важливо вміти правильно зорієнтуватись на місцевості та вибрати шлях руху. Серед переможців у даному були команди Старовижівського району.

На короткій дистанції «Слалом» другого дня учасники демонстрували свої вміння та вправність у володінні байдаркою для проходження перешкод на воді – 10 воріт у різних напрямках. На цій дистанції лідерами серед юнаків стали Максим Кузьмук та Сагаль Богдан із Старовижівського району, серед змішаних екіпажів – Анастасія Шкода та Іван Супронюк із Маневицького району, а серед дорослих – чоловічий та жіночий екіпажі з Маневицького району: Микола Ясюк та Віктор Самолюк, Ніна Ясюк та Анастасія Климчук.

У загальному заліку за сумою місць на двох дистанціях першу та другу сходинку турнірної таблиці Чемпіонату області з водного туризму серед юнаків очолили команди Старовижівського району – учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Сереховичі та вихованці районної станції юних туристів, а ІІІ місце посіли господарі змагань – спортсмени села Троянівка Маневицького району. Серед дорослих екіпажів виграла команда села Троянівка Маневицького району.

Переможці та призери отримали грамоти управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, дипломи обласного Центру туризму, спорту та екскурсій, кубки та медалі.

Прес-служба ВОЦТСЕ

Залишити коментар