Блог Новини ФСТУ

До дня туризму – запрошення на фестиваль “Extreme Fest Energy”

Надія Сичова
13 Вер 2021

З нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні, запрошуємо на унікальний фестиваль Extreme Fest Energy, який відбудеться з 24 по 26 вересня 2021 року  на березі каньйону мальовничої річки Південний Буг біля міста Южноукраїнськ.

У рамках заходу будуть проходити:  чемпіонат України зі спортивного туризму серед ветеранів;  47 відкриті обласні змагання зі спортивного гірського туризму «Пам’яті товариша»;  екстрим-гонка «Пригоди Південного Бугу»;  екскурсії по програмі «Мандруй Миколаївщиною».

Багатогранність подій фестивалю  Extreme Fest Energy” вражає:  Мотузковий парк; Скелелазіння; Пішохідний туризм; Велосипедний туризм; Водний туризм. Багатогранність етапів: Гірські перешкоди; Рятувальні роботи; Переправа; Пригодницький квест.

Спортивні та творчі майстер-класи: Історична реконструкція; Авторська пісня; Повітряні змії; Лабіринт; Квадроцикл.

Цей фестиваль проводиться Федерацією спортивного туризму України, громадською організацією «Миколаївський клуб мандрівників», туристичною фірмою «Хан-Тенгрі» за підтримки губернатора Миколаївської області, Южно-Української АЕС, міста Южноукраїнськ та ін.

Для більш детального ознайомлення з неперевершеними пейзажами Миколаївщини та програмою фестивалю рекомендуємо Вам перейти за посиланням:               https://extremefest.com.ua

Програма та мапа заходу за посиланнями ПрограмаМапа

Голова ГО «Миколаївський клуб мандрівників», Видатний мандрівник України – Філін Віталій Михайлович

Залишити коментар