Блог Змагання > Новини ФСТУ

Збірна України – срібний призер на чемпіонаті світу з туристських спортивних походів

Надія Сичова
26 Лют 2020

З 21 по 23 лютого в столиці Білорусії в м. Мінськ відбувся чемпіонат світу з туристських спортивних походів (суддівство звітів), в якому українська збірна була представлена 23 туристськими спортивними групами.

В змаганнях взяли участь команди членів МФСТ (Білорусь, Литва, Казахстан, Україна, Росія), а також спортсмени Німеччини, Австралії, США, Аргентини, Італії. Всього брали участь 107 команд, більше ніж 720 спортсменів.

В активі українців сім призових місць – три перших, два других і два третіх.

Нашу Федерацію захищали:

• 2 групи з автомото туризму на маршрутах 4 к.с. Наша команда на чолі з керівником  Березюком Володимиром (Одеська  область) стала чемпіоном в цій номінації. Суддівська колегія оцінила й похід групи під керівництвом Михайлюка Сергія (Чернівецька область), нагородивши групу дипломом, за найкращий показник “Корисність”;
  • 10 груп з велосипедного туризму, у тому числі 1 група на маршрутах 4 к.с.; 4 групи на маршрутах 5 к.с.. В цій номінації призером стала група під керівництвом  Лєхана Сергія (Одеська область), посівши 2 місце;  3 групи на маршрутах 6 к.с. Наша команда під керівництвом Козінова Сергія (Дніпропетровська область) стала чемпіоном в цій номінації. Йому поступилася команда під керівництвом Буза Василія (Одеська область), посівши 3 місце;
  • 4 групи з водного туризму, виступивши на маршрутах 4 к.с., 5 к.с. та 6 к.с. Бронзову нагороду принесла у скарбничку української команди група під керівництвом Богославського Станіслава (Одеська область) в номінації маршрутів 4 к.с.;
  • 4 групи з гірського туризму на маршрутах 4 к.с. та 5 к.с. Срібну награду до скарбнички української команди принесла група під керівництвом Павлова Олександра в номінації маршрутів 5 к.с.;
  • 1 група з лижного туризму, взявши участь в змаганнях об’єднаної групи 4 та 5 категорії складності. В цій номінації ми залишилися без нагород;
  • 2 групи з пішохідного туризму, взявши участь у змаганнях на маршрутах 4 к.с. та 5 к.с. Наша група під керівництвом Пуговкіна Антона (Харківська область) стала чемпіоном в номінації маршрутів 4 к.с.

Протоколи за посиланням Протоколи ЧС

Вітаємо спортсменів і тренерів із здобутими нагородами! Бажаємо призерам міцного здоров’я, цікавих маршрутів й подальших перемог.