Блог Новини МінМСУ

Зміни до Договору Федерації із Мінмолодьспортом

Надія Сичова
11 Гру 2018

Голови видових комісій, головні судді та секретарі Всеукраїнських змагань, керівники структурних підрозділів Федерації, в областях яких планується проведення Всеукраїнських змагань прошу взяти до відома наступну інформацію.

В зв’язку із тим, що спортивні Федерації, не дивлячись на встановлені Наказами МінМСУ терміни подачі до МінМСУ офіційних документів, як то Регламенти, пропозиції до Наказів проведення заходів, передбачених Єдиним календарним планом Всеукраїнських змагань, здебільшого їх не виконують, МінМСУ внесли зміни до Договорів про співпрацю.

В додатковій угоді про співпрацю нашої Федерації із МінМСУ (Договір про співпрацю  діє з 19 серпня 2015 року і кожен рік пролонгується) прописано:

  1. Сторони домовились у розділі ІІ. Права та обов’язки Сторін, пункті 2.1. Мінмолодьспорт, Договору доповнити підпунктом 2.1.14. такого змісту:

2.1.14. Залишає за собою право відмінити або відтермінувати проведення спортивного заходу в разі ненадання Спортивною федерацією в установленому порядку за 30 днів до проведення спортивного заходу, передбаченого Єдиним календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на відповідний рік необхідних матеріалів (список учасників навчально-тренувального збору, список суддівського складу на проведення відповідних спортивних змагань, список складу офіційної делегації для участі у міжнародних спортивних заходах тощо).

Та у розділі ІІ. Права та обов’язки Сторін, пункті 2.2. Спортивна федерація, Договору  доповнити підпунктом 2.2.27. такого змісту:

2.2.27. Зобов’язується забезпечити надання в установленому порядку за 30 днів до проведення спортивного заходу, передбаченого Єдиним календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на відповідний рік необхідних матеріалів (список учасників навчально-тренувального збору, список суддівського складу на проведення відповідних спортивних змагань, список складу офіційної делегації для участі у міжнародних спортивних заходах тощо).

При організації змагань прошу врахувати нові зміни у Договорі про співпрацю із МінМСУ.

Н. Сичова

 

Залишити коментар