Блог Новини ФСТУ

Київська міська федерація спортивного туризму викликає на змагання найвитриваліших

Надія Сичова
30 Жов 2019

Запрошуємо всіх охочих 22-24 листопада на змагання зі спортивного туризму Київський листопад – це унікальні за своїм форматом змагання – пригодницька гонка з елементами пошуково-рятувальних робіт, які Туристський клуб Глобус організовує вже 10-й рік поспіль. Змагання проводяться у двох класах ТЕХНО та СПРИНТ.

Учасниками класу ТЕХНО можуть бути досвідчені туристи зі спортивного туризму, мультиспортсмени, рятувальники, що готові будуть пройти дистанцію тривалістю 40 годин та показати злагодженість дій під час пошуково-рятувальних робіт та проходження складних технічних етапів з техніки спортивного туризму. Команда складається з 4 осіб.

12

10

На учасників класу СПРИНТ чекає дистанція спортивного орієнтування, наповнена цікавими квестами та технічними перешкодами, в яких використовується техніка спортивного туризму. Команда складається з 2-3 спортсменів. Рогейм для вас триватиме 12 годин.

7

Спробуйте свої сили та позмагайтеся з командою організаторів у витривалості, складних технічних завданнях, пошуку та порятунку потерпілих, наданні домедичної допомоги, орієнтуванні. На вас чекають нестандартні задачі та несприятливі погодні умови осені – тому це виклик для найсильніших.
Положення змагань Положення
Реєстрація https://www.tkg.org.ua/node/36057

Фотографії з минулих років
https://photos.app.goo.gl/XELjHTRnwdAfF2q47

1 коментар Додати коментар

Залишити коментар