Блог Новини ФСТУ

Крути педалі, прямуй до мети!

Надія Сичова
21 Лип 2021

З 23-го по 28-е липня в місті Хотині, Чернівецької області проходитиме міжнародний велофорум та вже VIII Велозліт тих, хто подорожує велосипедом. Тих, хто обрав альтернативою моторним транспортним засобам власні ноги і душу. Тих, хто досягає мети покладаючись на себе.
Цьогоріч захід проходить у все ще не простих умовах перетину кордону іноземними гостями, певними внтурішніми обмеженнями але організатори докладають максимум зусиль для того щоб відроджувати спортивну активність в нашій області, популяризувати внутрішній подієвий туризм та активний відпочинок. До того ж велозліт присвячений двом дуже значимим в історії нашої країни датам: 30-ти річчю Незалежності України та 400-сот річчю Хотинської битви. Чернівецька область має достойні уваги та поваги туристичні локації а також шанувальників велотуризму.
Громадська організація «Єдина альтернатива» виступає генеральним партнером, а цілий ряд місцевих компаній та підприємців долучаються у якості партнерів цієї видовищної події. В наш час така підтримка особливо значима адже спорт та оздоровлення не завжди є пріорітетом нашої дійсності. ГО «Єдина альтернатива», можна сказати, традиційно звертає увагу на такі заходи. Адже саме такі ініціативи слугують розвитку і популяризації міста та області.
Отже чи «встоять» мури Хотинської фортеці під натиском велосипедистів (як професійних спортсменів так і любителів)? Ні, на мури ніхто не буде їхати велосипедом але дух боротьби без сумніву очікується в цьому істричному місці.
Організатори заходу: Федерація спортивного туризму України, Федерація спортивного туризму Чернівецької області.
Захід проводиться за підтримки Хотинської міської ради та ДІАЗ «Хотинська фортеця».
Офіційні партнери: «Чернівціжитлобуд», мережа супермаркетів «Нива», ТОВ «Наталюкс», пекарня «CIABATTA», компанія «GRICO», постачальник широкого спектру товарів для будівництва, «МедОк буковинський», пекарня-кондитерська «НікоНова», торгова марка «Поляна квасова» туроператор «Садниста», ТОВ «Рома», ТОВ «Фіорд», ТОВ «Мінос», ТОВ «Юнітрейд», житловий комплекс «Водограй», «Банк Південний», торгова марка «Crazy Snail».
Інформаційні партнери: «Шпальта», «Радіо 10», ТРК «Чернівці».
Контактний телефон організаторів 050 338 15 53

Крути педалі, прямуй до мети!

Залишити коментар